شان بین اولین هدف Elusive عنوان Hitman 2 هم اکنون در دسترس است. شان بین (Sean Bean) که در نقش Mark Faba در این عنوان قرار است ظاهر شود هدف اول شمما در بخش Elusive خواهد بود.

به تازگی استودیو آی او انتراکتیو (IO Interactive) اولین هدف Elusive عنوان جدید خود، یعنی عنوان Hitman 2 را منتشر کرده است. این هدف کسی نخواهد بود به جز Mark Faba، مامور سابق سازمان MI6 که در حال حاضر آدم کش است و مامور 47 باید او را در طول 14 بکشد و از میان بردارد. اگر در ماموریت شکست بخورید، آن را برای همیشه از دست خواهید داد.

نقش شخصیت Mark Faba را در واقع شان بین (Sean Bean) بازیگر مشهور بریتانیایی بازی خواهد کرد. شان بین در طول دوران حرفه‌ای خود نقش ‌های متفاوتی را به عهده داشته و مرگ ‌های متفاوتی را برروی صحنه تجربه کرده است. وی در Hitman 2 نقش Mark Faba، عضو سابق MI6 را به عهده دارد که سازمانی به نام The Undying (مشتکل از قاتلان حرفه‌ای) تاسیس کرده و به نظر می‌رسد قرار است مرگ را در نقش جدیدی تجربه کند.

شان بین در توئیتر خود ضمن تایید این موضوع اعلام کرد که از بابت نقش جدید خود بسیار هیجان زده است:

بسیار خوشحالم که بخشی از عنوان محبوب Hitman 2 را بازی خواهم کرد. بازی در یک نقش جدید همیشه برای من هیجیان انگیز بوده است. بی صبران منتظر این هستم تا همه من را در نقش جدیدم مشاهده کنند.

عنوان Hitman 2 هم اکنون برای کنسول ‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه ‌های شخصی در دسترس است. فروش نسخه فیزیکی این عنوان در انگلستان در هفته اول خود کمتر از فروش نسخه فیزیکی عنوان Hitman: Absolution بوده است اما در حال حاضر اطلاعات خاصی از فروش نسخه دیجیتالی این عنوان وجود ندارد. به محض دریافت اخبار بیشتر آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

آیا تابحالی عنوانی از مجموعه Hitman را تجربه کرده‌اید؟ آیا علاقه‌ای به تجربه عنوان Hitman 2 دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,