_سخت افزار پنل جدید

هالولنز و آموزش مفاهیم پزشکی.

hololens-medic

پیرامون مایکروسافت هالولنز چه می توان گفت؟ محصولی که فکر ها، زحمات و زمان بسیاری در پشت طراحی و ساخت آن نهفته است. مایکروسافت برای ساخت هالولنز از متخصص ها و طراحان بسیاری کمک گرفته است، این محصول به بهترین شکل طراحی شده است، سخت افزار این محصول به صورت کاملاً اختصاصی طراحی و ساخته شده است و عملکردی فوق العاده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. هالوگرام ها با دنیای واقعی شما ترکیب خواهند شد و همه ی راه های جدید را برای ایجاد، ارتباط، کار و بازی بر روی شما خواهند گشود.

این محصول تنها برای سرگرمی طراحی و ساخته نشده است و کاربرد های تخصصی بسیاری از جمله در زمینه های آموزش، پزشکی، معماری و ساخت و ساز و بسیاری زمینه های دیگر دارد. مایکروسافت هالولنز که برای کار کردن نیاز به هیچ دستگاه دیگری نیست، هالوگرام ها را وارد دنیای شما می کند و تجربه ای خارق العاده را در اختیار شما قرار می دهد که با هیچ دستگاه دیگری نمی توانید آن را تجربه کنید.

HoloLens 7

یکی از کاربرد های تخصصی هالولنز، استفاده از آن در زمینه ی پزشکی و به خصوص آناتومی است. آناتومی یکی از زمینه های پزشکی است که برای دریافت مفاهیم مربوط به آن، علاوه بر خواندن مطالب مربوط به آن، نیاز به بررسی تصاویر و ابزار های کمک آموزشی بسیاری را دارد تا به خوبی بتوان مفاهیم آن را دریافت کرد. با استفاده از هالولنز می توان به بررسی تمام قسمت های بدن انسان پرداخت و تمامی این ابزار های کمک آموزشی را کنار گذاشت. حال ویدیویی را خواهیم دید که به کاربرد های هالولنز در پزشکی و به خصوص آناتومی می پردازد.

دانلود ویدیو

برای مشاهده ی قدرت و عملکرد های هالولنز در زمینه های مختلف، و همچنین مشاهده ی ساختار این دستگاه قدرتمند می توانید این مقاله را مطالعه کنید. هالولنز به معنای واقعی کلمه، وسیله ای در خدمت انسان خواهد بود و پس از کامپیوتر ها که انقلابی در صنایع مختلف به وجود آوردند، می توان پیش بینی کرد که هالولنز نیز انقلابی جدید در صنایع مختلف را رقم بزند. شما هم فکر می کنیم این انقلاب شکل خواهد گرفت؟

تهیه شده در وینفون

منبع : وینفون
953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید یکشنبه 15 شهریور 1394

از بیلد جدید خبری نیست؟؟؟

entezar3323
پاسخ دهید یکشنبه 15 شهریور 1394

خداییش خبری نیست!!!!

ممد
پاسخ دهید یکشنبه 15 شهریور 1394

یه حسی به من میگه اتفاقات خوبی در راه است…

  مهدی اخلاقی
  پاسخ دهید یکشنبه 15 شهریور 1394

  حست تو حلقم
  من بیلد جدید با امکانات جدید میخوام

  Sss
  پاسخ دهید یکشنبه 15 شهریور 1394

  حست از رو ژرفا رو حلقش!

محمد
پاسخ دهید یکشنبه 15 شهریور 1394

میگم کسی نمیدونه چرا استور ویندوز 10 کرش میکنع و اصلا هیچ برنامه ای نمیاره ی ارور به نام the server stumbled میده؟

  faceless void
  پاسخ دهید یکشنبه 15 شهریور 1394

  شما احتمالا آپدیت ویندوزتون و دستکاری کردین

Master chief
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

هالولنز عالیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,