مایکروسافت نسخه جدیدی از برنامه مدیریت وظیفه خود، Microsoft To Do را رونمایی کرده است. نسخه جدید این برنامه شامل ویژگی‌های کلیدی مانند یک طراحی جدید و تازه، دسترسی بهتر و ادغام بیشتر با برنامه‌ها و خدمات مایکروسافت است. ویژگی‌های جدید به شدت از برخی از محبوب ترین ویژگی‌های Wunderlists الهام گرفته شده است.

با نسخه جدید برنامه، شما می‌توانید “از میان طیف گسترده‌ای از پس زمینه‌ها، از جمله برج تلویزیون محبوب برلین که از ویژگی‌های Wunderlist بود” را انتخاب کنید. “علاوه بر این، اگر علاقه‌مند باشید گزینه‌ای برای انتخاب پس زمینه متفاوت برای هر لیست وجود دارد.

یک ویژگی جدید دیگری که به برنامه To Do اضافه شده است، ویژگی شخصی برنامه ریز روزانه، My Day است. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا هر روز کاری را که برای شما مهم و معنادار باشد به سر انجام برسانید. این کار توسط پیشنهادات هوشمندانه My Day اتفاق می‌افتد.

مایکروسافت با افزودن ویژگی‌های مشابه برنامه Wunderlists، سعی در ترغیب کاربران Wunderlists برای تغییر به برنامه To Do دارد. جالب توجه است، اعلامیه To Do در حالی صورت می‌گیرد که بنیانگذار Wunderlist برای جلوگیری از تعطیل شدن Wunderlist می‌خواست محصول را از مایکروسافت بازخریداری کند. با این حال ، هیچ به‌روزرسانی در مورد اینکه چه موقع غول ردموندی مالکیت 200 میلیون دلاری خود را تعطیل خواهد کرد، نیست.

نسخه جدید برنامه To Do مایکروسافت در همه سیستم‌ عامل‌های اصلی – Windows Mac ، iOS و Android در دسترس است. شما می‌توانید نسخه مورد نظر خود را از لینک‌های زیر صفحه دریافت کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,