عنوان Jump Force شامل محبوب‌ترین شخصیت‌های مجموعه‌های انیمه و مانگا می‌شود که در نبردهایی بسیار سخت با یکدیگر مبارزه می‌کنند. حال باندای نامکو (Bandai Namco) سرانجام تاریخ انتشار بازی را مشخص کرده است. با انتشار این عنوان، بازی‌بازان می‌توانند در این نبردهای حماسی شرکت کنند.

Jump Force در تاریخ جمعه 26 بهمن ماه 1397 (15 فوریه 2019 میلادی) بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی، در مقیاس مجهانی عرضه و منتشر خواهد شد. همچنین تریلری کاملا جدید که مرحله پاریس بازی را نشان می‌دهد منتشر شده است که در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

در ادامه می‌توانید توضیحات سازندگان را در مورد تاریخ انتشار بازی مشاهده کنید:

Jump Force در تاریخ 15 فوریه سال 2019 میلادی منتشر خواهد شد! آماده مبارزه با شخصیت شخصیت‌های مانگای موردعلاقه خود باشید که از جمله آن‌ها می‌توان به شخصیت Kenshiro از Fist of the North Star و شخصیت Ryo Saeba از City Hunter اشاره کرد! مهارت تیراندازی Ryo و استاد بودن Kenshiro در Hokuto Shinken را بررسی کنید.

تریلر جدید دو شخصیت جدید بازی را نیز نمایش می‌دهد که این شخصیت‌ها نیازی به معرفی ندارند؛ شخصیت Kenshiro از مجموعه‌‌های Fist of the North Star یا Hokuto no Ken که این مجموعه‌ها در غرب شناخته شده هستند و شخصیت Ryo Saeba از City Hunter.

منبع :

WCCFTECH

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,