‌‌۴K-Dell-XPS-12-Windows-10-2-In-1

همان طور که در خبر‌های پیشین به شما اطلاع دادیم، بیلد ۱۴۳۸۸ ویندوز ۱۰ برای کامپیوتر‌های شخصی و گوشی‌های ویندوزی عرضه شد. تا کنون، مشکلات رفع شده‌ی این بیلد را معرفی کرده‌ایم. اکنون، قصد داریم مشکلاتی را که اینسایدر‌های داخلی مایکروسافت تا کنون شناسایی کرده‌اند را لیست کنیم و به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با وینفون همراه باشید.

لیست مشکلات شناخته شده‌ی بیلد ۱۴۳۸۸ ویندوز ۱۰ دسکتاپ:

  • رفع ایرادات فیرمور Hyper-V که قابلیت بوت Windows Server ۲۰۱۶ Tech Preview ۵ در ماشین‌های مجازی با بوت امن فعال را تحت تاثیر قرار می‌دهد. راه حل ایراد بیلدهای TP۵ توسعه داده شده و با توجه به برنامه‌ی زمانی، تغییرات نسخه‌های پیش نمایش اینسایدر قبل از حل مشکل TP۵ منتشر خواهد شد. در طول مدت این اگر شما سعی کنید تا ماشین مجازی TP۵ جدید را با بوت امن فعال، راه اندازی کنید، عملیات آن با شکست مواجه خواهد شد. راه حل موقتی این است که در طول این مدت، بوت امن را غیر فعال سازید.
  • پس از نصب این بیلد بر روی یک کامپیو‌تر و استفاده از یک زبان غیر از EN-US، ممکن است شما کد خطای ۰x۸۰۰۰۴۰۰۵ را در هنگام فعال کردن Developer Mode در صفحه‌ی تنظیمات «For Developers» دریافت کنید. البته بعد از دیدن این پیغام خطا، دستگاه شما در وضعیت Developer Mode قرار گرفته و شما همچنان قادر هستید از ویژوال استودیو برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌های یونیورسال استفاده کنید. در اغلب موارد، این خطا اشاره می‌کند که سیستم عامل برای فعال کردن کردن ویژگی اشکال زدایی اضافی در ویژوال استودیو به اجزای اضافی نیازمند است و یا Windows Device Portal نمی‌تواند به طور خودکار نصب شود. برای رفع این مشکل به این پست بروید.

این بیلد هم اکنون در دسترس اعضای اینسایدر حلقه‌ی فست قرار دارد و می‌توانید آن را از بخش به روز رسانی‌های ویندوز دریافت کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,