به نظر می‌رسد که Life is Strange 2 نیز قرار است جای پای نسخه اولیه خود را ادامه دهد و راهی که آغاز کرده بود را ضمن تکمیل کردن، ادامه دهد و بر اساس کیفیت نسخه اولیه خود به انتشار برسد. اما حتما می‌دانید که قسمت اول این بازی انتهای ماه سپتامبر به انتشار رسید و اکنون در هم در آستانه شروع ماه دسامبر هستیم که یعنی مدت زمان زیادی از آن گذشته و هنوز خبری از قسمت دوم این بازی نشده. خوشبختانه مدت زیادی نباید برای تجربه قسمت دوم منتظر بمانید.

شاید بسیاری از شما تا به حال برایتان این سوال پیش آمده باشد که قسمت دوم این بازی کجا است و چرا تا به حال به انتشار نرسیده؟ چرا برای تجربه آن این همه مدت انتظار کشیدیم؟ قسمت دوم این بازی سرانجام چه زمانی در دسترس ما قرار خواهد گرفت؟

توسعه دهندگان این بازی یعنی استودیوی Dontnod در پست تازه‌ای در وبلاگ خود اظهار کرده‌اند که آن‌ها دوست ندارند تا زمانی که از صحت یک موضوع اطمینان حاصل نکرده‌اند، آن را اعلام کنند و نسبت به آن متعهد شوند. از طرفی هم دوست ندارند که به هیچ وجه در این موضوع و اعلام تاریخ انتشار قسمت‌های جدید این بازی عجله کنند تا کنترل امور از دستشان خارج شود چرا که شدیدا نسبت به این پروژه حساس هستند و دوست دارند همه چیز طبق روال و برنامه خاص و بدون عجله پیش برود. به هر حال با وجود تمام این صحبت‌ ها آن‌ها قول دادند که قسمت جدید این بازی را در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ به انتشار خواهند رساند و این قسمت در این ماه برای بازی‌بازان قابل انجام خواهد بود که از هم‌اکنون حدودا یک ماه دیگر با ما فاصله دارد و دو ماه و نیم هم با زمان انتشار قسمت اول آن.

سوال اصلی اینجا است که چه تاریخی از ماه ژانویه؟ استودیوی Dontnod قول داده که به‌روزرسانی تازه‌ ای درمورد این خبر در اواسط ماه دسامبر انجام دهد و تاریخ دقیق عرضه قسمت دوم بازی Life is Strange 2 را اعلام کند اما فعلا ژانویه ۲۰۱۹ تمام اطلاعاتی است که از تاریخ انتشار آن در دست داریم.

همانطور که پیش‌تر نیز به این نکته اشاره کردم، قسمت اول عنوان Life is Strange 2 در حال حاضر در دسترس قرار دارد و کاربران پلتفرم‌ های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌توانند از آن لذت ببرند. همچنین این بازی سال آینده برای مک و لینوکس هم به انتشار خواهد رسید تا عده بیشتری موفق به تجربه آن شوند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,