LinkedIn_Headquarters_Mountain_View

درحالی چند روز از دستور جنجالی ترامپ مبنی بر عدم ورود مهاجرین ۶ کشور مسلمان به آمریکا می گذرد که کمپانی های تکنولوژی بالاتفاق با این دستور مخالفت کرده اند و آغوش خود را برای مهاجرین و کارمندانش باز نگه داشته اند. لینکدین نیز در پیامی از آن ها حمایت کرده است. با وینفون همراه باشید

در حالیکه رهبران تکنولوژی از جمله مایکروسافت نسبت به این دستور نژاد پرستانه ی ترامپ، واکنش نشان دادند، لینکدین نیز به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی های تکنولوژی جهان که تحت تصاحب مایکروسافت است، درباره این داستان نظر خود را بیان کردند و سکوت خود را با اعلام گسترش برنامه ی حمایت از مهاجران ” استعدادها خوش آمدید” شکستند. این برنامه از فوریه ۲۰۱۶ با هدف ارتباط مهاجران برای یافتن شغل در لینکدین ایجاد شده بود و بر اساس آن حدود ۲ هزار مهاجر توانسته بودند شغل داشته باشند.

 لینکدین روز گذشته در پستی، چگونگی برنامه حمایت از مهاجران خود را توضیح داد و این فرصت شغلی را برای تمام نیروهای کار بدون توجه به کشور یا مذهب افراد در سراسر جهان دانسته است. آن ها ایجاد فرصت شغلی و کمک به مهاجران برای معیشت را جزو ارزش های شرکت و حوزه خود دانسته اند و بدین ترتیب همچنان پشتیبان مهاجران هستند.

لینکدین طبق بیانیه ی جدید، با مشارکت IRC منابع جدید مالی و آموزش برای استخدام و کمک به پیدا کردن شغل برای مهاجران را گسترش خواهد داد تا معیشت اقتصادی و توانایی گذران زندگی با اتکا به خود را ایجاد کند. در انتها نیز حمایت بی چون و چرای خود از کارمندان کشورهای نامبرده را اعلام کرده است.

مایکروسافت نیز در بیانیه ی جدید خود، فرمان اجرایی دونالد ترامپ را اشتباه و گامی رو به عقب و باعث خسارت به شهرت و ارزش کشور آمریکا دانسته است.

منبع :

ONMSFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,