شرکت کپکام امروز بازی Marvel vs. Capcom: Infinite را منتشر کرد.این عنوان بازگشیتی بسیار مورد انتظار را در سری بازی‌های مبارزه‌ای اکشن داشته است. تکامل بعدی سری‌های سرگرم کننده و دیدنی که با چالش‌های تک نفره و چند نفره همراه است و به گیمرها امکان مبارزه با 30 شخصیت معروف دنیاهای مارول و کپکام را می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

Marvel vs. Capcom: Infinite یک تجربه هیجانی سینمایی را به ارمغان می‌آورد که گیمرها را به‌عنوان قهرمان در مرکز نبرد شدید قرار می‌دهد تا بتوانند Ultron Sigma را متوقف کنند. Ultron Sigma ترکیبی از دو ربات خائن به نام Ultron و Sigmas است که می‌خواهد تمام زندگانی را در دنیای ترکیبی مارول و کپکام آلوده کند. علاوه بر داستان سینماتیک بازی، گیمرها می‌توانند مهارت‌های خود را در مودهای مختلف بخش چند نفره به دست آورند که شامل ماموریت‌های تمرینی نیز می‌شود. حالت آنلاین قوی شامل مسابقات رتبه‌بندی شده و گاه‌به‌گاه و لابی‌های آنلاین برای افزایش عمق تجربه طراحی شده‌اند.

تمام ماجرای Marvel vs. Capcom: Infinite در تنظیماتی جدید اما مشابه اتفاق می‌افتد که تمام دشمنان دو دنیای مارول و کپکام به عنوان طرحی از نقشه Ultron Sigma عمل می‌کنند. این بازی با دیدگاهی مشترک بین دو کمپانی ساخته شده است و جنگ‌های تیمی را برای مهار قدرت شش سنگ ابدیت ارایه می‌کند.

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,