mass-effect

در مقاله ی  موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۷ اکس باکس، نام Mass Effect: Andromeda نیز به چشم می خورد. اکنون این بازی برای پیش خرید در دسترس هواداران این سری بازی ها قرار گرفته است و گیمرها همزمان با شروع نوروز می توانند آن را بازی کنند.. با وینفون همراه باشید.

از  زمانی که این عنوان در ژوئن ۲۰۱۵ معرفی شد، گیمرها به خاطر تجربه ی جذاب سه گانه ی قبلی به دنبال اخبار آن بودند.  Andromeda خط داستانی جدیدی را در سری Mass Effect کلید می زند و به همین دلیل باید دنیای دیگری را از این سری انتظار داشت. داستان این بازی ۶۰۰ سال پس از اتمام سه گانه ی قبلی رقم می خورد و قهرمان این سری، Ryder، به دنبال خانه ای جدید برای انسان هاست و بدین ترتیب داستان اصلی Mass Effect ثابت باقی می ماند.

نژاد بیگانه ها، موسسات نظامی و پیجیدگی های سیاسی معروف سری Mass Effect در این عنوان باز خواهند گشت. سیستم کاور گیری و تیر اندازی به همراه کشف سیاره های متعدد نیز به این قسمت سری راه پیدا کرده اند گرچه تغییرات اساسی نسبت به نسخه های قبلی پیدا کرده اند. در تریلر هایی که از این عنوان مشاهده کردیم، Ryder فواصل طولانی را در هنگام نبرد طی خواهد کرد که گیمپلی سرعتی را به سری Mass Effect اضافه خواهد کرد همچنین نیم نگاهی به نقشه میان ستارگی این بازی انداختیم و وسایل نقلیه ۶ چرخی را مشاهده کردیم. هردو نشانه هایی از محیطی وسیع تر برای گشت و گذار هستند.

اکنون این بازی جذاب با قیمت ۵۹.۹۹ دلار برای پیش خرید در استور اکس باکس قرار گرفته است و گیمرهای ایرانی روز اول فروردین ۹۶ (۲۱ مارس) و همزمان با شروع سال جدید می توانند این بازی جذاب را بر روی اکس باکس وان خود بازی کنند.

منبع :

XBOX

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مهدی حسینیان
پاسخ دهید شنبه 18 دی 1395

برید بخرید بدید من : ) ، بدویید منتظرما …

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,