_ویندوز پنل جدید

Feedback Hub با قابلیت نمایش بازخوردهای مشابه بروزرسانی شد برای کاربران اینسایدر فست

مایکروسافت قابلیت جدیدی را به Feedback Hub ویندوز 10 اضافه کرد که به کمک آن کاربران می‌توانند بازخوردهای مشابه با بازخورد خود را مشاهده کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به کمک این ویژگی جدید شما قبل از ارسال بازخورد می‌توانید ببینید که دیگر کاربران مشکل مشابهی را گزارش کرده‌اند یا خیر تا بازخورد تکراری را ارسال نکنید.

مایکروسافت نام پیدا کردن بازخورد مشابه (Find Similar Feedback) را برای این قابلیت برگزیده است. Devin Sinha، یکی از مهندسین مایکروسافت، از طریق توییتر به معرفی این ویژگی پرداخته است و مشخص شد که قرار است این قابلیت بخشی از فرم جدید بازخورد باشد.

اکنون کاربران قادر هستند تا قبل از ارسال بازخورد جدید، مشاهده کنند که شخص دیگری مشکل یا پیشنهاد مشابهی را گزارش کرده است و اگر این‌طور است، راه حلی را دریافت کرده است یا خیر.

این قابلیت جدید فعلاً برای کاربران اینسایدر در حلقه‌ی فست دردسترس است و طبیعی است که اگر مشکل جدی در روند کار مشاهده نشود، برای سایر کاربران نیز منتشر شود. البته مایکروسافت قول داده است که قابلیت‌های جدید بیشتری به فیدبک‌هاب ویندوز در آینده‌ی نزدیک راه یابند.

نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,