microsoftهمان طور که شما همراهان همیشگی وینفون اطلاع دارید، مایکروسافت چیزی در حدود ۱۱۳ هزار نفر نیرو در سراسر جهان دارد، و به حق این شرکت لقب چند ملیتی را همراه خود می کشد. حال بر طبق اخباری که از سوی ردموندی ها منتشر شده، قرار است این شرکت بر تعداد انبوه کارمندان خود بیافزاید.

بر طبق اعلام این شرکت، قرار است مایکروسافت ۶۰۰ نیروی جدید را برای مقر اروپایی خود در دوبلین پایتخت ایرلند استخدام کند. ۵۰۰ نفر از این نیروها در مرکز فروش داخلی جدید کمپانی یا EMEA مشغول به کار خواهند شد و ۱۰۰ نفر دیگر هم در بین سایر بخش های شرکت به کار گرفته خواهند شد. بر طبق اظهارات این کمپانی این ۶۰۰ نیروی جدید بر جمعیت ۱۲۰۰ نفری که در دفتر دوبلین مشغول به کار هستند اضافه خواهند گشت.

Microsoft-2

در همین باب مایکروسافت عنوان کرده:

۵۰۰ نیروی فروش داخلی دیجیتالی جدید (که قرار است به مشتریان در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات پشتیبانی ارایه دهند) به زودی به خدمت گماشته می شوند تا از طریق مقر دوبلین در خدمت مشتریان باشند. این فرآیند استخدام تا اواسط سال جاری میلادی تکمیل خواهد گشت.

مطمئنا خدمات بهتری به واسطه این استخدام به مشتریانی که با مرکز دوبلین مایکروسافت در ارتباط هستند، ارایه خواهد شد، که این خبر می تواند برای مشتریان اروپایی خبری خوب باشد. در همین زمینه Mary Mitchell O’Connor وزیر کار و ابداعات ایرلند بیان نموده:

توسعه ای که به واسطه این جذب نیرو انجام می شود، باعث خواهد شد تا سطح جدیدی از فعالیت های تجاری چند منظوره در مقر دوبلین شرکت ایجاد گردد. گسترش فعالیت های مایکروسافت در چند سال اخیر رشد فزاینده ای داشته، و در سال های آتی ما چشم به سوی گسترش این رابطه موفق با مایکروسافت خواهیم داشت.

برای طرفداران مایکروسافت و افرادی که پیگیر اخبار این شرکت هستند این خبر پس از خبر قطع همکاری این شرکت با ۲۸۵۰ نفر که در ماه جولای منتشر شد، می تواند دلگرم کننده باشد.

اگر شما علاقمند به جذب در مقر اروپایی مایکروسافت در دوبلین هستید می توانید به صفحه مشاغل مایکروسافت رجوع کنید. آیا کار در مایکروسافت را به کار در سایر شرکت های عرصه تکنولوژی ترجیح می دهید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,