microsoft-edge-wind8apps-e1435923497610

ردموندی سخت در تلاش هستند تا به گفته ی خودشان دنیای کاربری اینترنت را دچار تحول کنند، از این د حال حال همایشی با عنوان  Microsoft Edge Web Summit 2016 در حال برگزاری است و ما تعدادی از اخبار آن را برای شما عزیزان منعکس کردیم، حال در خبری که از این مراسم منتشر شده است گفته شده است که مایکروسافت برای بهبود عملکرد این مرورگر صفحه ی اختصاصی را راه اندازی کرده است. 

issue tracker

در این صفحه که issue tracker یا همان دنبال کننده عیب نام دارد کاربران اج می توانند بلافاصله پس از دیدن یک عیب آن را با کارشناسان مایکروسافت در میان بگذارند، تمامی کاربران می توانند عیوبی همچون عدم رندر بودن سایت یا عدم مطابقت با استاندارد ها را گزارش دهند و پس از بررسی متخصصین به آن رسیدگی می شود، در این صفحه همچنین لیستی از ایرادات گزارش شده توسط دیر کاربران وجود دارد تا از ارسال گزارش های تکراری جلوگیری شود.

در کنار هر گزارش گزینه هایی نمایش داده می شود که نشان دهنده ی وضعیت رسیدگی به آن گزارش است، اگر شما با این مرورگر دچر مشکل شدید می توانید با مراجعه به این صفحه در رابطه با آن گزارش دهید و منتظر پاسخ از سوی متخصصین مایکروسافت باشید. شما هر آن که مایل باشید می توایند به گزارش ارسالی خود سر بزنید و روند کار را مشاهده کنید.

منبع :

WINBETA

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منتظر
پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

گوشیم فایل gif رو نمایش نمیده.(بجای انیمیشن فقط ی عکس نشون میده)چیکار کنم؟
(۱۵۲۰ویندوز ۸.۱)

mrmas
پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

مایکروسافت اج درست از فیلتر شکن پشتیبانی نمیکنه . وقتی با فیلتر شکن واردش میشم همون اول وارد میشه ولی بعد دیگه واردش نمیشه . برای شما ها هم اینجوریه؟ راه حلی هست براش؟

    امین
    پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

    بزرگترین عیبش اینه که مثل اسب باتری مصرف میکنه بابا یه فکری بکنین

امین
پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

مال منم قند شکنم از کار افتاده، اول فکردم از قند شکنمه. اما گویا هر دم از این ماکروسافت باگی میرسد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,