edge-future-1040x580

هم اکنون همایش Microsoft Edge Web Summit 2016 در حال برگزاری است، همایشی که در آن به مرورگر جدید مایکروسافت یعنی اج پرداخته می شود و ردموندی سعی در معرفی ویژگی های جدید این مرورگر دارند، در آخرین گزارش های دریافت شده از این مراسم باز هم خبرهای از سیستم های دیگر مانند OS X مک و لینوکس به گوش می رسد، به این معنا که ازین پس توسعه دهندگان می توانند این مرورگر را در سیستم عامل های نام برده امتحان کنند. 

Edge1

مایکروسافت برای این کار از دو ابزار جدید استفاده کرده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که اج را در سیستم های خود مورد بررسی قرار دهند، این دو ابزار که “Edge Virtual Machines” و “Remote Edge” نام دارند هر کدام وظیفه ای را بر عهده خواهند گرفت، اولین ابزار که در مراسم با نام VMs نیز از آن یاد شد به کاربران این امکان را می دهد که بین آخرین نسخه پایدار موتور HTML اج و نسخه پیش نمایش موتور HTML اج سوییچ کنند.

ابزار دیگر که Remote Edge نام دارد نیز به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که مرورگر اج را از حافظه ی فضای ابری خود استریم کنند، به این معنا که اج قادر خواهد بود تنها از طریق مرورگرهای دستگاه های مختلف بارگزاری شود و توسط توسعه دهنده به کار گرفته شود، این ابزار اواخر ماه جاری برای توسعه دهندگان عرضه خواهد شد.

منبع :

WINBETA

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SJ
پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

مطلب سنگین بود صلوات بفرستید 😁

حسن زاده
پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

سلام
بعد از آپدیت ۶۴۰xl به ویندوز ده،دیگه نمی تونم مثل قبل خیلی راحت فیلم یا آهنگی رو دانلود کنم
فقط میره روی حالت پخش آنلاین
کسی میدونه چی کار باید بکنم؟

farhad delavar
پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

خبری از otg نشد،برای تمامی گوشی های ویندوز ۱۰

    alireza
    پاسخ دهید سه شنبه 17 فروردین 1395

    نه دوست عزیز. او تی ج سخت افزار خاص میخواست. الان اگه برید توی قسمت USB توی settings, نوشته شده ک گوشی شما تنها از شارژ شدن و اتصال ب رایانه پشتیبانی میکند.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,