kev2مایکروسافت Kevin Scott مدیر اجرایی شرکت زیر مجموعه خود یعنی LinkedIn را به سمت مسئول ارشد فناوری خود برگزید. Scott به تیم ارشد مدیریتی مایکروسافت ملحق می شود و گزارشات کاری خود را به طور مستقیم به ساتیا نادلا تحویل خواهد داد. برای آگاهی از جزییات بیش تر با ما همراه باشید.

سال جدید میلادی با تغییر و تحولات زیادی در میان کارکنان مایکروسافت شروع شده است که البته بخشی از آن را دیروز به اطلاع شما رساندیم. حال امروز مایکروسافت اعلام کرده Kevin Scott مدیر اجرایی LinkedIn با پست سازمانی مسئول ارشد فناوری به ردموند منتقل می شود. در این پست جدید قرار است تا Scott ابتکار عمل استراتژی های کمپانی را جهت افزایش اثر گذاری مایکروسافت بر کارمندان و مشتریان برعهده بگیرد. شایان ذکر است Scott همچنان مسئولیت خود به عنوان مدیر اجرایی LinkedIn را حفظ خواهد کرد و در نتیجه همچنان نظارت بر داده ها، داده های سازمانی، هوش مصنوعی، توسعه زیر ساخت ها و برنامه نویس پلتفرم ها، عملیات تولید، SRET امنیت، IT، و سیستم های داخلی، را بر عهده خواهد داشت.

در مورد این انتقال نادلا بیان کرده:

ما از اینکه Kevin توان منحصر به فرد خود در توسعه پلتفرم ها و خدماتی که باعث توانمند سازی مردم و سازمان می شود، را به مایکروسافت منتقل می کند هیجان زده هستیم. در ادامه نادلا اضافه کرده: ماموریت اصلی Kevin پیوند برترین شبکه اجتماعی کسب و کار (LinkedIn) با خدمات ابری حرفه ای خواهد بود.

Microsoft-LinkedIn-1050x391

در مورد این انتقال Kevin Scott افزوده است:

عاملی که باعث می شود تا من هر روز صبح بیدار شوم و البته همواره مرا به سر ذوق آورده است نقش و توان تکنولوژی در توانمند سازی مردم و کمک به غنی تر کردن زندگیشان است. من در مورد مسیر و جهتی که مایکروسافت تعیین کرده و روشی که ما در نظر داریم تا به واسطه آن بخشی از بزرگترین مشکلات جامعه را مرتفع سازیم، بسیار خوش بین هستم.

کوین اسکات قبل از پیوستن به LinkedIn نقش های مدیریتی متعددی در Google و AdMob برعهده داشته است. اگر این تعدد شغلی برای شما کافی نیست باید اضافه کنیم که وی مشاور بسیاری از استارتاپ های سیلیکن ولی بوده و به نوعی فرشته الهام بخش و بنیان گذار تشکیلات غیر انتفاعی بسیاری در دنیای تکنولوژی است.

 

منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,