_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تایید حذف قابلیت Snap Mode در اکس‌باکس وان

xbox-one-scorpio

پیش تر اخباری مبنی بر حذف قابلیت Snap Mode را شنیده بودیم اما بالاخره حذف این قابلیت از سوی مایکروسافت تایید شد.

مایک ایبارا در توییتی به این موضوع اشاره کرد و آن را تایید نمود و اضافه کرد که حذف Snap Mode برای بهبود سرعت، افزایش فضای مموری و خالی کردن فضا برای موارد بزرگتر در آینده است.

در اطلاعاتی که سایت Windowscentral در ماه نوامبر گذشته دریافت کرد ذکر شده بودکه مایکروسافت در حال بررسی قابلیتی مانند تصویر در تصویر برای اپلیکیشن هایی نظیر Onedrive است که هم اکنون با قابلیت اسنپ یک چهارم تصویر نمایشگر را به خود اخصتصاص می دهند. بر اساس این اطلاعات به نظر می رسد که اپلیکیشن های یونیورسال پلتفرم ویندوز بتوانند مانند کرتانا، بیم و منوی دستاورد های جدید بازی ها در صفحه ظاهر شوند.

کرتانا و بیم هر دو می توانند در قسمت های مختلف صفحه ظاهر شوند که این قابلیت در رویداد ماه اکتبر به نمایش گذاشته شد.

هنوز از اینکه چه زمانی توسعه دهندگان دیگر بتوانند از این امکانات جدید بهره مند شوند اطلاعاتی در دست نیست اما هر چه هست زمان زیادی نخواهد برد. قابلیت پوشش قسمتی از صفحه نیز به زودی جایگزین Snap Mode خواهد شد که در آینده کاربران از آن بهره مند خواهند شد.

منبع :

WINCENTRAL

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,