آمار های جدید دنیای مرورگرها همچنان حکایت از رشد گوگل کروم و حرکت لاک پشتی مرورگر اج می دهد و قابلیت های مرورگر اج برا گوگل کروم نتوانسته فائق آید. با وینفون همراه باشید. 

براساس اطلاعات و آمار NetMarketShare، سهم گوگل کروم نسبت به ماه پیش با ۰.۳۶% افزایش رو به رو بوده است در حالی که ماه قبل ۵۹% بازار را در دست داشته است و به رشد آرام خود ادامه می دهد و هنوز هیچ مرورگری نتوانسته است سهم ان را کم کند. همچنین StatCounter pegs نیز سهم گوگل کروم دسکتاپ را ۶۳.۳۵% عنوان کرده است و با اینکه حدود ۰.۱% درصد کاهش داشته است اما در محدوده خطای آماری قرار دارد.

آمار SetCounter

مروگر مایکروسافت اج نیز تفاوتی نسبت به ماه قبل نداشته است و به مسیر قبلی خود ادامه می دهد و ۵.۶۳% مرورگر ها را در دست دارد و طبق آمار SetCounter در دسکتاپ افزایش نامحسوسی داشته است.

آمار NetMarketShare

سهم فایرفاکس و سافاری نیز به آرامی افزایش یافته است و به ترتیب ۱۱.۹۸% و ۳.۵۶% شده است. این اطلاعات بر اساس ردیابی کدها و بررسی وب سایت ها به دست آمده است و کاملا موقعیت واقعی مرورگرها را نشان نمی دهد. این اطلاعات از بین ۲۰ هزار وب سایت توسط NetMarketShare و ۲.۵ میلیون وب سایت توسط StatCounter محاسبه شده است.

منبع :

NEOWIN

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  ss
  پاسخ دهید جمعه 12 خرداد 1396

  حتی بنظرم در اپدیت کریتورز افت اندکی هم داشته!!! بعضی وقتا بسته نمیشه و مجبورم از task manager اقدام به بستن کنم!!!
  کلا از آپدیت انیورساری بیشتر راضی بودم.

  hamed
  پاسخ دهید جمعه 12 خرداد 1396

  فقط فایرفاکس

  milad
  پاسخ دهید جمعه 12 خرداد 1396

  نمیدونم دونستن این عجیبه که “مرورگر کروم هم روی ویندوز، هم روی مک، هم روی iOS و هم روی اندروید توسعه داده شده است و البته لینوکس!”
  اج هم ک فقط مختص ویندوزه! تازه کارم هست. ینی خدایی انتظار دارن چی بشه یهویی؟! حالا دیگران به کنار، مایکروسافت هم جوگیر شده فک می کنه این وسط رشدش کمه!
  یه ضرب المثل خونگی هس که میگه اول برو حساب باز کن، بعد نتیجه قرعه کشی رو ببین!!!

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,