_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

برنامه زمانی انتشار Flight Simulator Tech Alpha مشخص شد

در جریان رویداد E3 2019 بود که مایکروسافت اعلام کرد، سری بازی‌های قدیمی Flight Simulator دوباره باز خواهد گشت. بعد از این خبر، این شرکت اطلاعیه‌هایی منظم از روند توسعه عنوان بعدی Microsoft Flight Simulator ارائه داده است. در همین راستا هفته گذشته بود که مایکروسافت، پیش‌نیازهای تجربه نسخه Tech Alpha بازی را اعلام کرد با این وجود اطلاعاتی در خصوص برنامه زمانی انتشار آن ارائه نداد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

حال به تازگی مایکروسافت این برنامه زمانی را اعلام کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید:

10 اکتبر (18 مهر 98): کامل شدن آزمایش عرضه‌ی بازی. تثبیت برنامه نهایی عرضه.

17 اکتبر (25 مهر): آماده‌سازی عرضه نسخه Build.

24 اکتبر (2 آبان): باز شدن پنجره زمانی عرضه‌ی بازی.

همانطور که مشاهده می‌شود، این شرکت برنامه‌ای سه هفته‌ای را در نظر گرفته است که با تکمیل آزمایش عرضه بازی شروع و با باز شدن پنجره زمانی عرضه آن پایان می‌یابد. اما مایکروسافت وعده داده است تا برای هفته بعد و از تاریخ 26 سپتامبر (4 مهر)، پیش نمایش سریال Feature Discovery را شروع کنید. این سریال جزئیات بیشتری از بازی را در عمقی بیشتر کاوش و از ماه آینده میلادی به صورت کامل شروع به پخش می‌کند.

شما برای تجربه نسخه Tech Alpha در ماه آینده میلادی، نیاز دارید تا در Insider Program ثبت نام کنید. عنوان Microsoft Flight Simulator قرار است در تاریخی نامشخص و در سال 2020 میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان عرضه شود. این عنوان به محض انتشار، از محتویات ثرد پارتی و ساخته شده توسط طرفداران پشتیبانی خواهد کرد.

منبع :

NEOWIN

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,