surface3b20red20touch20cove-100008656-gallery

طبق اعلام قبلی مایکروسافت، زمان پایان تولید دستگاه سرفس ۳ انتهای سال ۲۰۱۶ اعلام شده بود و امروز بالاخره از استور آمریکا نیز خارج شد. با وینفون همراه باشید.

۱ نوامبر، موجودی این دستگاه در آمریکا، بریتانیا، فرانسه و کشورهای دیگر به اتمام رسید و بعد از سه ماه از آن روز بالاخره این کمپانی این تبلت را از استور مایکروسافت آمریکا حذف کرد تا پایان کار این دستگاه نیز مشخص شود.

افرادی که در طی این هفته با مایکروسافت تماس گرفته بودند، با از رده خارج شدن این دستگاه و پیشنهاد برای خرید سرفس بوک و سرفس پرو ۴ روبرو شده اند. همچنین در لیست استور اگر به لینک سرفس ۳ بروید به صفحه ی اصلی این سایت رجوع داده می شوید. اما هنوز در لیست تبلت برای دانش آموزان قرار دارد و همانطور که انتظار می رفت موجودی وجود ندارد؛ بنابراین افرادی که قصد لذت بردن از دستگاه های سرفس را دارند بایستی به سراغ نسخه های جدید و جذاب آن بروند.

مایکروسافت از ابتدای عرضه ی ویندوز ۱۰ اعلام کرد که نسخه ی کامل این ویندوز بر روی سرفس ۳ نیز فعال خواهد بود و حال با اینکه این دستگاه از خط تولید خارج شده است اما هنوز به روز رسانی ها را دریافت می کند و بعید است به این زودی ها نتواند به روز رسانی دریافت کند.

حالا که این دستگاه خارج شده است، باید منتظر دستگاهی که ویندوز ۱۰ را با پردازنده ARM اجرا کند باشیم و دستپخت این شرکت بعد از دو تجربه ی ناموفق سرفس آر تی و سرفس ۲ در این عرصه مشاهده کرد.

منبع : وینفون
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,