outlook-mail-00_storyاگر شما یکی از معدود کاربران بدشانس Outlook.com هستید که هنوز تجربه کاربری شما بر روی این وب سایت به روز رسانی نشده است باید خدمتتان عرض کنیم که انتظار شما تقریبا به پایان رسیده است. مایکروسافت اعلام کرده ۹۹.۹۹% از کاربران فعال را به وب سایت به روز شده Outlook.com منتقل کرده است، و درصد بسیار کم باقی مانده هم در مراحل انتهایی انتقال قرار دارند.

مایکروسافت در مصاحبه با ZDNet اظهار داشته:

فرآیند مهاجرت به Outlook.com تقریبا پایان یافته است. مایکروسافت موفق شده تا ۹۹.۹۹% کاربران فعال را منتقل سازد و معدود کاربران باقی مانده هم در مراحل انتهایی انتقال قرار دارند.

 

مایکروسافت انتقال ۴۰۰ میلیون کاربر Outlook را به وب سایت جدید باز طراحی شده را در ماه می سال ۲۰۱۵ شروع کرد و ماه آگوست ۲۰۱۶ را به عنوان زمان پایان این پروژه در نظر گرفت. هنگامی که این موعد زمانی به سر آمد مایکروسافت توانسته بود ۹۰% کاربران فعال را منتقل سازد. بالطبع ۱۰% از کاربرانی که هنوز منتقل نشده بودند آواز نا امیدی سر داده بودند، اما خوشبختانه این انتظار سرانجام به پایان رسیده و تقریبا همه کاربران منتقل شده اند و می توانند از امکانات بیش تر این نسخه از Outlook.com بهره مند شوند.

outlook-preview_0

مایکروسافت زمان دقیقی برای اعلام خاتمه یافتن این پروژه اعلام نکرده است، اما با توجه به آنکه در جدول زمان بندی شرکت برای عرضه قابلیت Focused Inbox در تمامی پلتفرم ها ماه آوریل در نظر گرفته شده، به نظر می آید با انتقال تعداد بسیار اندک کاربران تا ابتدای بهار از Outlook.com جدید بهره مند شوند.

وب سایت Outlook جدید به منظور راحت تر و سریع تر شدن به روز رسانی و افزوده شدن امکانات و ویژگی های جدید به اپلیکیشن Outlook و وب سایت Outlook توسعه داده شده است. اگر می خواهید متوجه شوید که آیا شما هم مثل تقریبا تمامی کاربران به تجربه  وب جدید منتقل شده اید و یا اینکه جز اندک کاربران منتقل نشده هستید کافی است تا بعد از باز کردن ایمیل خود در وب سایت Outlook به قسمت بالای inbox خود توجه کنید: اگر عبارت Outlook Mail را مشاهده  می کنید شما هم منتقل شده اید اما اگر عبارت Outlook.com را مشاهده کردید در واقع جز اندک کاربرانی هستید که به زودی منتقل خواهند شد.

شما جز کدام یک از کاربران هستید؟ آیا شما هم از تجربه وب Outlook جدید بهره مند شده اید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ebrahim
پاسخ دهید پنجشنبه 7 بهمن 1395

اوتلوک جدید واقعا طراحیش عالی و دسترسی به تمام ابزارها و برنامه فوقالعاده سریع شده.
البته من تقریبا یکسالی هست منتقل شدم و نمیدونستم فرایند انتقال اینجوریه که بعضیا منتقل میشن بعضیا نه، جالب بود

mahdi-ng
پاسخ دهید پنجشنبه 7 بهمن 1395

همه چیزش خوب شده ، فقط یکم احساس کندی میکنم
و تبلیغات کنار صفحه outlook یکم جالب نیس…
برا مایکروسافت افت داره تو محیط کاربری ایمیلش ، تبلیغات به اون بزرگی بزاره
ولی در کل بهتر شده

Arash
پاسخ دهید پنجشنبه 7 بهمن 1395

خ ا ر بد شانسی و نمودم من 😐
من جزو اون ۰.۰۱ درصدم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,