گزارشاتی که از سیستم جدید حافظه اضافی برای OneDrive به دستمان رسیده بود حقیقت داشتند و اکنون مقادیر جدید حافظه به همراه تعرفه توسط مایکروسافت ارائه شده است.

در ماه ژوئن، مایکروسافت برنامه‌های فضای ذخیره‌سازی اضافی OneDrive را اعلام کرد، که به شما این امکان را می‌دهد تا فضای بیشتری برای اشتراک اسناد Office 365 موجود خود اضافه کنید. شما می‌توانید فضای ذخیره‌سازی اضافی را از 200 گیگابایت انتخاب کنید و هزینه آن 1.99 دلار در هر ماه خواهد بود، این درحالی است که فضای اضافی 1 ترابایتی با قیمت 9.99 دلار در هر ماه انجام می‌شود. هر زمان که بخواهید می‌توانید برنامه ذخیره‌سازی اضافی خود را افزایش دهید، کاهش دهید یا لغو کنید. مایکروسافت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد برنامه‌های اضافی ذخیره‌سازی در ماه‌های آینده در دسترس خواهد بود. لیست‌های موجود استور مایکروسافت از این برنامه‌های ذخیره‌سازی اضافی قرار داده شده‌اند. شما می‌توانید بر اساس پلن 200 گیگابایت تا 1 ترابایت فضای ذخیره سازی اضافی از OneDrive اجاره کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , ,