مایکروسافت بیلد 18362.385 ویندوز 19H1 و بیلد 18363.385 ویندوز 19H2 (KB4517211) را در حلقه Release Preview منتشر کرد.

این بیلد یکبار دیگر گروه‌های تست را به شرح زیر تقسیم‌بندی کرده است:

 • اینسایدرهای ویندوز در حلقه Release Preview که 19H1 و بیلد 18362.329 را در اختیار دارند بیلد 18362.385 را دریافت می‌کنند.

 • اینسایدرهای ویندوز در حلقه Release Preview که 19H2 و بیلد 18363.329 را در اختیار دارند بیلد 18363.385 را دریافت می‌کنند.

اینسایدرهایی که در حلقه Release Preview حضور دارند و هنوز 19H2 را دریافت نکرده‌اند اگر به Settings > Update & Security > Windows Update مراجعه کنند ویندوز 10 ورژن 1909 در دسترس آنهاست. شما می‌توانید این به‌روزرسانی را برای دریافت 19H2 بیلد 18363.385 و بیلدهای آینده 19H2 نصب کنید.

این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌های 19H2 زیر می‌باشد که در حلقه Slow در دسترس کاربران قرار گرقته است:

 • کانتینرهای ویندوز نیاز به میزبان منطبق و ورژن کانتینر دارند. این امر برای  کاربران محدودیت قائل می‌شود و کانتینرهای ویندوز را برای پشتیبانی سناریوهای نسخه مختلط کانتینر محدود می‌کند. این به‌روزرسانی شامل 5 اصلاحیه برای پرداختن به این موضوع می‌باشد و به میزبان امکان می‌دهد تا کانتینرهای سطح پایین را بر روی سطح بالا برای فرآیند جداسازی (Argon) اجرا کند.

 • در این بیلد یک اصلاحیه در نظر گرفته شده تا به OMEها این امکان را بدهد تاخیر inking مبتنی بر قابلیت‌های سخت افزاری را در دستگاه‌هایشان کاهش دهند، به جای اینکه در پیکربندی معمولی سخت افزار توسط سیستم عامل با تاخیر انتخاب شده مواجه شوند.

 • در صورت درخواست از ابزارهای Microsoft Intune/MDM یا هر بار بازیابی کلمه عبور برای باز کردن درایو محافظت شده BitLocker ویژگی‌های Key-rolling و یا Key-rotation امنیت بازیابی کلمه‌های عبور را در دستگاه‌های AAD که با MDM مدیریت می‌شوند فراهم می‌آورند. این ویژگی به جلوگیری از افشای تصادفی بازیابی کلمه عبور به عنوان بخشی از باز کردن دستی درایو BitLocker توسط کاربران کمک خواهد کرد.

 • برای فعال کردن دستیاران دیجیتالی third-party تغییری صورت پذیرفته تا صدا در بالای صفحه قفل فعال شود.

 • شما اکنون می‌توانید رویدادی را مستقیما از flyout تقویم در نوار وظیفه ایجاد کنید. فقط کافی است تا در انتهای سمت راست نوار وظیفه بر روی date and time کلیک کنید تا flyout تقویم باز شود، تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید و شروع به تایپ در تکست باکس کنید، اکنون می‌توانید گزینه‌های خطی را برای تنظیم زمان و مکان مشاهده کنید.
 • اگر با ماوس بر روی بخش ناوبری در منوی استارت حرکت کنید خواهید دید که گسترش یافته تا شما را نسبت به مکان کلیک کردن بهتر آگاه کند.
 • مایکروسافت تصاویر کاربرپسندی را اضافه کرده‌ تا هنگام تطبیق نوتیفیکیشن‌ها برای اپلیکیشن‌ها نشان دهد که منظور از ” banner” و ” Action Center” چیست، در نتیجه این تنظیمات قابل دسترس‌تر و قابل فهم‌تر می‌شوند.
 • تنظیمات نوتیفیکیشن‌ها در قسمت Settings > System > Notifications اکنون به جای نام ارسال‌کنندگان به صورت پیش فرض فرستنده‌های نوتیفیکیشن را با نوتیفیکیشن‌هایی که اخیرا بیشتر نمایش داده شده‌اند دسته‌بندی می‌کند. این امر پیدا کردن و پیکربندی ارسال‌کنندگان اخیر و همیشگی را آسان می‌سازد. ما همچنین تنظیمی را اضافه کرده‌ایم تا در هنگام نمایان شدن نوتیفیکیشن‌ها پخش صدا را غیرفعال کند.
 • مایکروسافت اکنون گزینه‌هایی را در قسمت نوتیفیکیشن برای پیکربندی و خاموش کردن نوتیفیکیشن‌های یک اپلیکیشن و یا وب سایت نمایش می‌دهد، هر دو به عنوان یک banner و در Action Center.
 • مایکروسافت یک دکمه ” Manage notifications” در بالای Action Center اضافه کرده‌ که صفحه اصلی تنظیمات ” Notifications & actions” را نمایش می‌دهد.
 • مایکروسافت قابلیت پردازش‌های اضافی را به پردازنده‌های جدید اینتل اضافه کرده‌ است. این تغییر تنها مربوط به تولیدکنندگان سخت افزار می‌باشد.
 • مایکروسافت برای کامپیوترهای شخصی با پردازندهای خاص، بهبودهای عمر باتری و بهره‌وری توان ایجاد کرده‌ است.
 • یک CPU ممکن است چندین هسته ” favored” داشته باشد (پردازنده‌های منطقی در بالاترین کلاس زمان‌بندی موجود). برای ارائه عملکرد بهتر و قابلیت اطمینان، ما یک پالسی چرخشی اجرا کرده‌ایم که کارها را بین این هسته‌های ” favored” عادلانه‌تر توزیع کند.
 • مایکروسافت Windows Defender Credential Guard را برای دستگاه‌های ARM64 فعال کرده است تا برای شرکت‌هایی که دستگاه‌های ARM64 را به کار گرفته‌اند محافظت بیشتری در برابر سرقت اعتبار در سازمان‌هایشان اعمال شود.
 • مایکروسافت این امکان را برای شرکت‌ها فراهم کرده تا ویندوز 10 را در خط مشی S Mode اضافه کنند تا اپلیکیشن‌های قدیمی Win32 (دسکتاپ) از Microsoft Intune پذیرفته شوند.
 • مایکروسافت برای نمایش پیشنهاداتی که منشا وب دارند و نیز فایل‌هایی که به صورت محلی در کامپیوتر شما ایندکس شده‌اند جستجو را در File Explorer به‌روزرسانی کرده است.
 • مایکروسافت قابلیت‌هایی را به Narrator و دیگر فناوری‌های کمکی برای خواندن و یادگیری اینکه کلید FN روی صفحه کلید در چه وضعیتی قرار دارند (قفل شده در مقابل باز شده) اضافه کرده است.

علاوه بر این، اگر از Windows Defender Application Guard (WDAG) و یا کانتینرز استفاده می‌کنید این به‌روزرسانی برای شما ارائه می‌شود.

اینسایدرهای ویندوز 10 در حلقه Release Preview می‌توانند این به‌روزرسانی را در Settings توسط Checking for Updates دانلود کنند. مایکروسافت همچنین 19H2 را به صورت اتوماتیک برای 10% اینسایدرهای ویندوز در حلقه Release Preview ارائه کرده است.

منبع :

MSPOWERUSER

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,