اگر شما عضوی از حلقه فست برنامه اینسایدر کامپیوترهای شخصی ویندوز 10 هستید، بار دیگر زمان بررسی به‌روزرسانی‌های جدید از راه رسیده است. بیلد 18922 در حال حاضر در دسترس کاربران قرار گرفته و شامل برخی بهبودهای تازه می‌باشد.

یکبار دیگر، این بیلد از شاخه توسعه 20H1 است، و این بدان معناست که پیش نمایشی از آپدیت ویژگی است که در بهار سال بعد از راه خواهد رسید. هنوز به‌روزرسانی برای 19H2 وجود ندارد، این به‌روزرسانی بعدا در سال جاری منتشر خواهد شد، حتی اگر RTM در ظرف سه ماه باشد.

بیلد 18922 تنها شامل چند ویژگی جدید در قسمت تنظیمات زبان و Feedback Hub میباشد. در اینجا لیست کامل این تغییرات آمده است:

بهبودهای تنظیمات زبان

تیم Global Language Experience در بخش تنظیمات زبان بهبودهایی را ایجاد کرده تا شما بتوانید به راحتی در یک نگاه تنظیمات زبان خود را ببینید. نمای کلی بخش جدید به شما اجازه می‌دهد تا سریعا بدانید که چه زبان‌هایی به عنوان پیش فرض برای صفحه نمایش ویندوز، اپلیکیشن‌ها و وب سایت‌ها، فرمت منطقه‌ایی، صفحه کلید و گفتار انتخاب شده است. اگر همه چیز همان طور که به نظر می‌رسد باشد شما می‌توانید سریعا جلو رفته، و می‌توانید بر روی یکی از کاشی‌ها کلیک کنید تا شما را به جایی که نیاز به تغییر این انتخاب دارد ببرد.

ما (مایکروسافت) از طریق مطالعات کاربردی و بازخوردها مطلع شده‌ایم که برخی کاربران متوجه نشده‌اند ویژگی‌های مختلف زبان، آنها را قادر به انجام چه کارهایی می‌کند. در پاسخ به این کاربران، ما کمی صفحه نصب ویژگی‌های زبان را سر و سامان داده‌ایم و به توضیحات، tool tips اضافه کرده‌ایم.

به‌روزرسانی‌های Feedback Hub

بر اساس بازخوردهای شما، ما Feedback Hub را با ویژگی جدیدی به نام پیدا کردن بازخورد مشابه (Find Similar Feedback) به‌روزرسانی‌ کرده‌ایم. وقتی شما برای ثبت یک نظر جدید وارد می‌شوید، بخشی را مشاهده خواهید کرد که نشان می‌دهد آیا بازخوردی وجود دارد که مشابه نظر شما باشد. شما اکنون می‌توانید به صورت اتوماتیک نظر خود را به بازخورد موجود لینک کنید (به جای اینکه بازخورد جدیدی ایجاد کنید.) این به‌روزرسانی در حال حاضر در مرحله انتشار برای اینسایدرها در نسخه 1.1904.1584.0 می‌باشد. ما مشتاقانه منتظریم تا شما آن را تست کنید.

ما (مایکروسافت) همچنین صفحه Thank You را کمی به‌روزرسانی‌ کرده‌ایم، به طوری که اکنون دکمه مستقیمی برای به اشتراک گذاشتن نظرات وجود دارد، البته اگر این چیزی باشدکه بخواهید انجام بدهید (به جای آنکه بعدا مجبور به رفتن به بخش My Feedback باشید تا نظر خود را بیابید).

از شما برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود با ما بسیار سپاسگذاریم، امیدواریم از این به‌روزرسانی بهره ببرید. این به‌روزرسانی در حال حاضر در مرحله انتشار برای اینسایدرها، به عنوان به‌روزرسانی اپلیکیشن در مایکروسافت استور موجود است (نسخه 1.1904.1584.0)، ما مشتاقانه منتظریم تا شما آن را تست کنید.

به نظر می‌رسد مایکروسافت ویژگی‌های جدید را کم‌کم به ورژن 20H1 ویندوز 10 اضافه می‌کند، اما مطمئنا ویژگی‌های بسیار زیادی از راه خواهند رسید، از آنجایی که RTM هنوز نه ماه با انتشار فاصله دارد. به زودی درباره 19H2 خبرهایی دریافت خواهیم کرد، چرا که در فرم پیش نمایش و قبل از پایان بهار در نظر گرفته شده بود.

 

منبع :

NEOWIN

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,