hololens

در اخرین اخبار درباره هدست منحصر به فرد هالولنز، مایکروسافت در باره فروش آن تنها به کلمه “هزاران” بسنده کرده است. در ادامه برای جزییات بیشتر با وینفون همراه باشید.

هدست واقعیت مخلوط (Mix) هالولنز بسته به نیاز مشتری و شرکت ها قیمتی مابین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار دارد که بسیار بالا به نظر می رسد. به همین دلیل است که نباید انتظار فروش آن چنان بالایی از این دستگاه پوشیدنی خاص داشت.

در رویداد BETT در شهر لندن، راجر واکدن مدیر تجاری هالولنز گفته است که این هدست “هزاران” واحد فروش داشته است و از دادن عدد دقیق میزان فروش آن خودداری کرده است.

او در این باره اظهار کرده است که:

سعی نداریم تا صد ها هزار یا میلیون ها تا فروش داشته باشیم، چون گران است و تعداد فروش بالایی نداشته. اما از میزان فروش راضی هستیم. نمی توانم آمار دقیقی به شما بدهم اما صدها هزار نیست و همین برای ما کافی است و توقع ما هم همین بوده.

هالولنز را مایکروسافت برای تست و آزمایش ویندوز هالوگرافیک استفاده می کند که بستر اکوسیستم وسیع هدست های واقعیت مجازی و افزوده از شرکت های سازنده دیگر که قیمت با قیمت پایینتری خواهند فروخت خواهد بود.

MSHoloLens_MixedRealitySpace_08516_3x2_RGB-1024x683

در صحبت های واکدن پیرامون ریسک اقتصادی هدست ها گفته است که:

شما هم‌اینک این موضوع را در هدست ها حال حاضر می بینید که تا بحال بسیاری از هدست های مختلف از دیگر شرکت ها را راهی بازار کردیم. این ها در بازار موجود هستند اما نم توانم بگویم که در کجای چرخه ی عمر واقعتیت مجازی هستیم، شاید دو یا سه سال از زمان اولین پیدایش واقعیت مجازی، به هر حال سال ها برای رسیدن به موقعیت مورد فاصله داریم.

او در ادامه سخنان خود در مورد هالولنز کاملا گنگ حرف زده و گفته است که نمی تواند از نقشه راه و برنامه ریزی های پیش روی مایکروسافت که کاملا واضح و روشن از آن ها اطلاع دارد به صورت تصادفی چیزی را لو بدهد و گفته است که هالولنز در حال حاضر تنها دستگاهی است که مایکروسافت در اختیار دارد و آن را برای شروع به مردم ارائه می دهد و در آینده نسخه های دیگر نیز عرضه می شود.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید جمعه 8 بهمن 1395

دوستان ببخشید ایمیل سازنده برنامه wikiseda رو از کجا میشه گیر اوورد توی استور هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,