سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) از زمان آغاز فعالیت خود تا به حال سریعا برای مایکروسافت تبدیل به یک سرویس سود آور شد و همچنین برای کاربران و اعضای خود نیز یک مزیت بسیار مقرون به صرفه به حساب آمد. مخصوصا از زمانی که این شرکت قول داد که تمام بازی‌های فرست پارتی که در آینده به انتشار خواهند رسید، روی این سرویس در دسترس قرار خواهند گرفت، محبوبیت این سرویس نسبت به قبل چندین و چند برابر شد.

این موضوع شامل حال برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها و بازی‌های فرست پارتی که تا به حال ایکس‌باکس وان داشته، هم شده که از این جمله می‌توان به عناوین برجسته‌ای نظیر Forza Horizon, Crackdown 3 و همینطور عناوین متعدد سری Halo اشاره کرد که در کنار این بازی‌های بزرگ باید بیش از ۱۰۰ عنوان ارزشمند دیگر را نیز اضافه کرد.

با این حال، همانطور که توسط وبسایت Gamespot کاشف به عمل آمده، این هفته برای مدت بسیار کوتاهی این سرویس اشتراکی بازی‌های رایانه‌ای شرکت مایکروسافت، شرایط بسیار ویژه و خاصی برای عضویت در آن برای کاربران خود در نظر گرفته است. همانطور که در یادداشتی که برای اعضای این سرویس در صفحه Xbox Game Pass در وبسایت شرکت مایکروسافت به نمایش گذاشته شده دیده شده است، این غول نرم افزاری در حال برنامه ریزی برای اجرای یک فرصت ویژه است که از روز پنج شنبه هفته جاری تا روز بعد، فقط برای چند ساعت امکان دریافت عضویت سه ماهه این سرویس را فقط در ازای ۱ دلار برای کاربران فراهم خواهد کرد. همچنین اعضای جدیدی که می‌خواهند به این سرویس اضافه شوند نیز در عین حال می‌توانند اولین ماه عضویت خود را فقط در ازای ۱ دلار به دست بیاورند که اگر بخواهیم نسبت به ارزش واقعی آن در شرایط عادی مقایسه کنیم، قیمت آن ۹.۹۹ دلار در ازای هر ماه بوده است.

با این حال باید این موضوع را نیز عنوان کنم که متاسفانه کاربرانی که در مناطق روسیه و کبک قرار دارند، شامل این فرصت ویژه نخواهند بود و امکان استفاده از آن را نخواهند داشت. همچنین این فرصت تنها یک بار روی هر اکانت قابل فعال سازی است و زمانی که فرصت استفاده از آن به اتمام برسد، مایکروسافت به صورت خودکار عضویت شما را برای یک دوره دیگر (که هر سه ماه یک بار است) تمدید خواهد کرد البته به شرط آن که عضویت آن را لغو نکنید.

منبع :

NEOWIN

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mohsen.en
پاسخ دهید پنجشنبه 22 فروردین 1398

سلام . ببخشید چطور میتونم از استور دانلود کنم ؟
الان نزدیک دو هفته است که میخوام فورزا رو بگیرم ولی همش گیر میکنه و دانلود نمیشه؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,