چند ماه قبل مایمروسافت سرفس دایل را در کنار سرفس استودیو معرفی کرد. سرفس دایل یک لوازم فوق العاده خوب و کاربردی در ویندوز ۱۰ است که با برخی از اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ یکپارچه شده است. اما چیزی که باعث می شود این موضوع حتی بهتر از این شود، این واقعیت است که توسعه دهندگان شخص ثالث می توانند پشتیبانی از سرفس دایل را به اپلیکیشن های خود اضافه کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

برای ماه ها، پیدا کردن اپلیکیشن های سازگار با سرفس دایل برای کاربران بسیار دشوار بود. هر چند مایکروسافت اپلیکیشن هایی که از سرفس دایل پشتیبانی می کنند را در لیست محصولات رسمی خود فهرست کرده بود، اما هیچ راهی برای گفتن اینکه آیا یک اپلیکیشن در استور ویندوز از سرفس دایل پشتیبانی می کند وجود نداشت. برای حل این مسئله، مایکروسافت یک مجموعه اپلیکیشن جدید را منتشر کرده است که به کاربران کمک می کند تمام اپلیکیشن هایی را که با سرفس دایل کار می کنند پیدا کنند.

شما می توانید از این آدرس یه این بخش جدید دسترسی پیدا کنید. در این مجموعه، برخی اپلیکیشن های بسیار مهم و عالی از جمله چیزهایی مانند Spotify، Djay Pro، StaffPad و وان نوت قابل مشاهده است. همان طور که متوجه می شوید، اکثر اپلیکیشن های استور ویندوز همچنان از مایکروسافت سرفس دایل پشتیبانی نمی کنند.

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  mrmas
  پاسخ دهید شنبه 24 تیر 1396

  این استور برای موبایل خراب شده فقط برنامه های خود مایکروسافت میشه اپدیت کرد . بقیه اپدیت نمیشن . لطفا فیدبک بدید تا زودتر درستش کنن نه میشه برنامه گرفت و نه اپدیت کرد

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , ,