_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بازی‌های جدید سرویس Game Pass مشخص شدند

ماه مارس سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد اضافه شدن بازی‌های بزرگ و ارزشمند زیادی به سرویس همواره در حال رشد Xbox Game Pass بودیم که از بین این بازی‌ها می‌توان به عناوین ارزشمندی نظیر Deus Ex: Mankind Divided, Vampyr, Marvel Vs Capcom Infinite و یک سری بازی دیگر اشاره کرد. با این حال ماه آوریل ماه هیجان انگیزتری برای اعضای این سرویس بزرگ خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد شش بازی اضافه شده جدید به این سرویس، در ادامه نیز همچنان با وینفون همراه باشید.

صبح دیروز بود که خبر جدیدی از اضافه شدن چند بازی جدید به سرویس ایکس‌باکس گیم پس در وبسایت ما به انتشار رسید که توسط مایکروسافت اعلام شده بود. اکنون این شش بازی معرفی شده‌اند تا در ماه اوریل به سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس اضافه شوند که از نظر من، یک لاین آپ بسیار جذاب و هیجان انگیز از انواع و اقسام بازی‌های مختلف است که هر کدام در سبک خود شاید جزو برترین بازی‌های موجود باشند.

همانطور که اولین قسمت از عنوان دنباله دار و چند قسمتی Life is Strange 2 پیش از این به این سرویس اضافه شده بود، قسمت دوم آن نیز اکنون برای اعضای این سرویس قابل تهیه خواهد بود. این بازی از تاریخ ۲۴ آوریل در این سرویس قابل دسترس خواهد بود. اما پیش از آن از امروز شاهد عرضه شدن بازی‌های بسیار جذاب زیادی به این سرویس خواهیم بود که از این جمله می‌توان به ساخته‌ی استودیوی Arkane یعنی عنوان بی نظیر Pray اشاره کرد و یا می‌توان عنوان شبیه ساز مسابقات گلف، اثر استودیوی HB که The Golf Club 2 نام دارد اشاره کرد که هر دوی آن‌ها به لیست بازی‌های سرویس ایکس‌باکس گیم پس در تاریخ گفته شده، اضافه خواهند شد.

با این حال هنوز هم بازی‌های بزرگی که به این سرویس اضافه خواهند شد، به اتمام نرسیده‌اند چرا که در تاریخ ۱۸ آوریل یک سری بازی بسیار بزرگ به این سرویس بی نظیر اضافه خواهند شد. عنوان شاهکار Monster Hunter World اثر شرکت بزرگ کپکام گل سر سبد این بازی‌ها است که در تاریخ گفته شده به صورت رایگان در اختیار کاربران و اعضای این سرویس قرار خواهد گرفت. همینطور فصل سوم عنوان The Walking Dead اثر شرکت Telltale که The Walking Dead: A New Frontier نام دارد نیز در بین بازی‌های جدید این سرویس قرار دارد. شاید این بازی ضعیف‌ترین عنوان موجود در بین این بازی‌ها باشد اما قطعا هنوز هم ارزش تجربه کردن دارد.

در تاریخ ۲۵ آوریل هم عنوان Resident Evil 5 راه خود را به این سرویس پیدا خواهد کرد که شاید زیاد شباهتی به سایر نسخه‌های کلاسیک سری Resident Evil نداشته باشد اما هنوز هم می‌توان از آن به عنوان یک بازی اکشن لذت بخش نام برد که در حد خودش عنوان بسیار خوبی است؛ مخصوصا اگر تمام بخش کمپین آن را با یکی از دوستان خود به صورت Co-op انجام دهید.

در مجموع بازی‌های جدیدی که به لاین آپ بازی‌های ایکس‌باکس گیم پس اضافه شده‌اند، بازی‌های بسیار عالی و خوبی هستند و حداقل برخی از آن‌ها می‌توانند جزو اولیت‌های اصلی شما برای انجام دادن باشند. امیدواریم که مایکروسافت همچنان این روند بسیار خوب را در ماه‌های آینده نیز حفظ کند و همچنان به اضافه کردن بازی‌های درخشان و ارزشمند به سرویس ایکس‌باکس گیم پس ادامه دهد تا لیست بازی‌های آن همیشه بزرگ‌تر و بهتر از گذشته شود.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,