از تاریخ 30 شهریور تا 12 مهر، طرفداران و دارندگان بازی Monster Hunter: World می‌توانند در جدیدترین رویداد بازی تحت عنوان Autumn Harvest Fest، شرکت کنند. در ادامه برای جزئیات بیشتر و مشاهده ویدیو و تصاویر منتشر شده با محوریت این جشنواره با وینفون همراه باشید.

شرکت کپکام، سازنده‌ و ناشر بازی Monster Hunter: World، جدیدترین رویداد فصلی این بازی را معرفی کرده است. این رویداد Autumn Harvest Fest نام دارد و طرفداران از تاریخ 30 شهریور تا 12 مهر می‌توانند در آن شرکت کنند. طبق معمول و با شروع این رویداد، کاربران می‌توانند در کنار چالش‌ها و ماموریت‌هایی که به بازی اضافه می‌شود، ماموریت‌ها و چالش‌های رویدادهای قبلی را هم تجربه کنند. این جشنوار با تِم هالووین همراه است و حتی Gathering Hub نیز با تِم مخصوص هالووین تزئین کاری شده است. همچنین سلاحی جدید که ظاهرا شمشیرهای دوقلو هستند نیز در دسترس است که شما می‌توانید آن را با چالش‌های مربوطه از آن خود کنید.

از مواردی که قرار است در این جشنواره به عنوان پاداش وارد شدن در بازی به طرفداران اعطا شود، می‌توان به دو Lucky Voucher اشاره کرد که در طول این رویداد در دسترس کاربران خواهد بود. دو پوشش جدید هم قرار است در قالب جشنواره Autumn Harvest Fest به بازی اضافه شود؛ پوشش Mischievous Dress برای شخصیت Handler (اولین تصویر گالری پایین) و Poogie’s Pumpkin’s Revenge در قالب این جشنواره در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

شاید جذاب‌ترین بخش جشنواره Autumn Harvest Fest، بازگشت ماموریت‌ها و چالش‌های جشنواره‌های قبلی باشد. اگر مبارزه با هیولاهایی مانند Kushala Daora ،Teostra ،Kirin و یا Vaal Hazak را از دست داده‌اید، این فرصت را غنیمت شمره و با شرکت در این جشنواره، با این هیولاها خوش و بشی داشته باشید. در ادامه ویدیو و تصاویر مرتبط با جشنواره Autumn Harvest Fest را مشاهده کنید.

در دیگر اخبار مرتبط با Monster Hunter: World، اخیرا اعلام شد که با عرضه نسخه رایانه‌های شخصی، این بازی توانسته مرز 10 میلیون نسخه فروش را پشت سر بگذارد. عنوان Monster Hunter: World هم‌ اکنون برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع :

GAMINGBOLT DUALSHOKERS

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,