عنوان Monster Hunter World اولین عنوان منتشر شده توسط شرکت بزرگ کپکام (Capcom) است که توانسته به فروش جهانی بیش از ۱۰ میلیون نسخه‌ای برسد.

عنوان Monster Hunter World در زمان عرضه برروی کنسول ‌های نسل هشتمی عملکرد بسیار خوبی در زمینه‌ فروش جهانی از خود نشان داده است. پس از آن و با عرضه‌ نسخه‌ رایانه ‌های شخصی این عنوان در تاریخ آگوست سال جاری،  عنوان Monster Hunter World موفق شده است به فروشی بیش از ۱۰ میلیون نسخه دست پیدا کند. حال شرکت کپکام (Capcom) در کنار انتشار گزارش عملکرد این عنوان اعلام کرده که عنوان Monster Hunter World اولین عنوان این شرکت است که موفق شده فروشی بیش از ۱۰ میلیون نسخه را تجربه کند و به این رقم فوق العاده دست پیدا کند.

براساس گزارش مالی منتشر شده از سوی شرکت کپکام، آمار کلی فروش این شرکت نسبت به نیمه اول سال مالی ۲۰۱۸ به میزان ۲۸٫۵ درصد افزایش یافته و تا پایان ۳۰ سپتامبر به عدد ۴۳٫۳ میلیون ین رسیده است. درآمد عملیاتی این شرکت در بازه‌ی یاد شده معادل ۱۰٫۵ میلیون ین بوده که بیشتر از هر نیمه‌ دوم سال مالی بوده است. علاوه بر گزارش عملکرد عنوان Monster Hunter World، همچنین این شرکت گزارش سود عنوان Monster Hunter Generations Ultimate کنسول های نینتندو سوییچ را نیز منتشر کرده است.

شرکت کپکام تایید کرده است که بسیاری از عناوین این شرکت همچون  Street Fighter 30th Anniversary Collection، Mega Man X Legacy  و Monster Hunter Generations Ultimate  از زمان عرضه خود تا بحال عملکرد قابل قبولی داشته‌اند. این شرکت همچنین تایید کرده است که برنامه ‌های آن‌ها برای سال مالی ۲۰۱۹ تغییر نکرده است و آن‌ها همان برنامه‌ معرفی شده در سال ۲۰۱۸ را ادامه خواهند داد.

عنوان Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول‌ های پلی‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است. به محض اخبار بیشتر مرتبط با این عنوان آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,