بازی Mortal Kombat 11

به تازگی ماد جدیدی برای بازی Mortal Kombat 11 در دسترس قرار گرفته که شخصیت‌های قابل بازی تازه‌ای را در اختیار بازی‌بازان و طرفداران قرار می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

بازی Mortal Kombat 11 به تازگی عرضه شده و به انتظار بازی‌بازان و طرفداران بی شمار خود پایان داده اما فقط در فاصله چند روز پس از عرضه رسمی بازی، ماد سازان و فعالان حوزه ماد، شخصیت‌های جدیدی را برای بازی جدید استودیوی NetherRealm به ارمغان آورده‌اند. بازی Mortal Kombat 11 با این که به صورت کلی مورد ستایش بازی‌بازان و منتقدان قرار گرفت، اما یک سری ایراد ریز و کوچک نیز داشت که مانع رسیدن تجربه ما به حد اعلا و فوق‌العاده می‌شد. اما اگر تمام ایرادهای کوچکی که بازیMortal Kombat 11 دارد را کنار بگذاریم، به ایرادی می‌رسیم که تقریبا تمام بازی‌های مبارزه‌ای (مخصوصا عناوین پر طرفدار این سبک)، همیشه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. همیشه با معرفی یکی از نسخه‌های سری Mortal Kombat و معرفی شخصیت‌های قابل بازی در آن، این گله از استودیوی سازنده به وجود می‌آید که چرا کاراکتر X یا Y در بازی حضور ندارد و سازندگان نیز یک پاسخ ساده و قابل قبول برای این گله‌ها دارند که نمی‌توان تمام شخصیت‌های تاریخ سری را در یک نسخه گنجاند!

به عقیده بسیاری از بازی‌بازان، شخصیت های محبوبی مانند Sektor و Cyrax و همچنین شخصیت جدید Kronika باید در بخش داستانی بازیMortal Kombat 11 حضور داشته باشند و در واقع به صورت قابل بازی، طراحی  شده باشند. حال، زمانی که استودیوی NetherRealm در حال برطرف کردن مشکلات بازی است، طراحان ماد نیز به شدت مشغول هستند تا این خواسته طرفداران را برآورده سازند! یکی از تیم‌های بزرگ ساخت ماد، به تازگی یک ماد را برای بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرده که به وسیله آن، شخصیت‌های Sektor و Cyrax و Kronika در بخش داستانی، قابل بازی می‌شوند و بازی‌بازان می‌توانند کنترل آن‌ها را به دست بگیرند. این شخصیت‌ها در اصل به صورت قابل بازی در بخش داستانی Mortal Kombat 11 حضور ندارند و در بخش‌هایی از داستان، با آن‌ها مبارزه می‌کنیم. همچنین قابل ذکر است که این ماد جالب، هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته اما ماد سازان قول داده‌اند تا در آینده و فراگیر شدن بیشتر بازی Mortal Kombat 11، آن را در دسترس همگان قرار دهند.

استودیوی NetherRealm در گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد تا مدتی طولانی، برای بازی Mortal Kombat 11 محتوا عرضه کند و قطعا شخصیت‌های زیادی به صورت رسمی به فهرست مبارزان این عنوان مبارزه‌ای اضافه خواهد شد. البته یادمان نرود که طرفداران بر سر بازی Mortal Kombat X نیز خواستار قابل بازی بودن شخصیت‌های محبوب Rain و Baraka بودند که هیچگاه به خواسته‌شان نرسیدند بنابراین می‌توان به ماد جدیدی که برای بازی Mortal Kombat 11 طراحی شده، به شدت امیدوار بود.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نظر شما در مورد ماد جدیدی که برای این عنوان مبارزه‌ای و پر طرفدار طراحی شده چیست؟

منبع :

gamingbolt

23 پست
اشکان عالی‌خانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,