اولین شخصیت جدید بازی Mortal Kombat 11 که در غالب یک بسته الحاقی (DLC)‌ به این بازی اضافه شده است،‌ روز گذشته به این بازی راه پیدا کرد. این شخصیت جدید Shang Tsung است که دوباره در نسخه یازدهم این بازی به این سری بازگشته است. او در کنار بقیه شخصیت‌های این بازی در بسته Kombat Pack این بازی به معرفی گذاشته شده بود. دو شخصیت مهمان هم برای عرضه شدن در زمان دیگری به آینده موکول شدند که به نظر می‌رسد یکی از آن‌ها کمی زودتر از موعد مقرر لو رفته است. 

این اطلاعات که توسط برخی از تیز بین‌ترین افراد در پوستر صفحه رسمی سری Mortal Kombat در Discord مشاهده شده است، یک تبلیغ گوگل را به نمایش می گذارد که ممکن است کمی زودتر از چیزی که قرار بود، به انتشار رسیده باشد. این تبلیغ شخصیت جدید بازی Mortal Kombat 11 را به معرفی می‌گذارد که همان Terminator است که این اواخر در بازی‌های زیادی سر و کله‌اش پیدا شده است.

به هر حال فعلا بهتر است این خبر را در حد یک شایعه غیر رسمی در نظر داشته باشیم تا ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود و شخصیت مهمان این بازی چه زمانی برای مردم به معرفی گذاشته خواهد شد. البته این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که این اولین باری نیست که یکی از مبارزان یا شخصیت‌های جدید در تبلیغ‌های گوگل زودتر از موعد به معرفی گذاشته می‌شوند. همچنین لازم به ذکر این نکته هم هست که اشاره کنم Terminator یکی از شخصیت‌هایی است که در داده‌های لو رفته پیش از موعد نسخه نینتندو سوییچ این بازی هم کمی پیش از عرضه این بازی، لو رفته بود که در کنار Ash Williams از سری بازی‌های فرانچایز Evil Dead مشاهده شده بود. آیا این ماشین نسل کشی آینده نگرانه ممکن است به زودی به این بازی راه پیدا کند؟ این موضوعی است که تنها گذر زمان صحت آن را مشخص خواهد کرد پس بهتر است تا آن زمان صبر کنیم و ببینیم اوضاع از چه قرار است.

عنوان درخشان و پرفروش Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,