پس از عرضه شدن تریلر جدید از عنوان Devil May Cry 5، به تازگی شرکت کپکام (Capcom) تصاویر جدیدی را از شخصیت های دانته و نرو و همچنین سلاح های آنها منتشر کرده است.

پس از مشخص شدن تاریخ عرضه نسخه جدید مجموعهDevil May Cry  توسط شرکت  کپکام (Capcom)، درحال حاضر شاهد انتشار تصاویر جدیدی از این عنوان هستیم که واقعاً فوق العاده به نظر می‌رسند.

مانند تریلر جدید بازی، اکثر این تصاویر برروی مبارزات تمرکز دارند و شخصیت نرو (Nero)  را در حال استفاده از حرکات مختلف نشان می‌دهند. وی از شمشیر، تفنگ و دست رباتیک خود یعنی همان دویل بریکر برای از بین بردن دشمنان استفاده می‌کند. البته با کمک تصاویر منتشر شده می‌توانیم نگاه دقیق ‌تری را به دست نرو داشته باشیم.

همچنین علاوه بر شخصیت نرو، در تصاویر منتشر شده شاهد شخصیت دانته  (Dante)، دیگر شخصیت قابل بازی این عنوان هستیم. همان‌طور که در تریلر بازی دیدیم، وی از موتور و شمشیر خود برای مبارزه استفاده می‌کند. البته تصاویر جدید کمک می‌کنند تا مدل جدید شخصیت دانته را با جزئیات بیشتری مشاهده کنیم و با همچنین  گرافیک فوق العاده این عنوان را نیز بیشتر درک کنیم. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

عنوان Devil May Cry 5 در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر با ۸ مارس ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول ‌های ایکس ‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌ های شخصی منتشر خواهد شد.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,