به تازگی دارک هورس (Dark Horse) که وظیفه انتشار کتاب The Art of Star Wars Jedi: Fallen Order در نوامبر سال جاری میلادی را بر عهده دارد، مجموعه‌ای جدید از کانسپت آرت عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order را منتشر کرده است. این کتاب همانطور که از نام آن پیداست، شامل تصاویری هنری از عنوان موردانتظارِ ساخته‌ی استودیوی رسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) و الکترونیک آرتس است. اگر چه این کتاب هنوز در دسترس قرار نگرفته است، با این وجود برخی از کانسپت آرت‌های آن که کال کستایس (Cal Kestis)، شخصیت اصلی بازی، یک AT-AT Walker و مواردی دیگر را نشان می‌دهد، توسط وبسایت IGN رونمایی شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این کانسپت آرت‌های مورد بحث، چیز زیادی از بازی نشان نمی‌دهند، با این وجود تصاویر جدید و با جزئیات بیشتر از بازی را ارائه می‌دهند. شاید جالب‌ترین تصویر مربوط به کال کستایس باشد؛ شخصیت جدید و ناآشنایی که اطلاعات چندانی از او نداریم. در ادامه تصاویر مربوطه را مشاهده می‌کنید:

Screen Shot 2019-09-20 at 10.43.58 PM

Screen Shot 2019-09-20 at 10.43.50 PM

Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در تاریخ جمعه 24 آبان ماه 1398 مصادف با 15 نوامبر سال 2019 میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان به صورت جهانی عرضه و منتشر شود. از طرفی کتاب The Art of Star Wars Jedi: Fallen Order نیز قرار چند روز بعد از انتشار بازی و در تاریخ 19 نوامبر عرضه شود. در ادامه توضیحات رسمی الکترونیک آرتس در خصوص بازی را مشاهده می‌کنید:

ماجراجویی حول یک کهکشان در عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order، جدیدترین عنوان سوم شخص و اکشن ماجرایی از استودیوی رسپاون اینترتیمنت، انتظار شما را می‌کشد. این عنوان داستان محور و تک نفره، شما را در نقش یک Jedi Padawan قرار می‌دهد که که به دنبال رویدادهای Episode 3: Revenge of the Sith، به زحمت از چنگال Order 66 فرار می‌کند. در تلاش برای بازسازی Jedi Order، شما باید تکه‌‌هایی از گذشته پراکنده خود را به منظور تمرین، توسعه قابلیت‌های جدید و نیرومند Force و تسلط بر شمشیر نوری، به کار گیرید. در عین حال باید سعی کنید که یک قدم از امپراطوری و ماموران خطرناک آن جلوتر باشید.

منبع :

COMICBOOK

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,