یکی از عادت‌های جدید یوبی‌سافت که آن را در بازی‌های این چند ماه شرکت هم مشاهده کردیم، این است که تیزر یا اشاره‌ای به یک بازی جدید در عناوین خود می‌کنند. مثال بارز این امر هم اشاره به نسخه جدید Assassin’s Creed در بازی Tom Clancy’s The Division 2 بود. یوتیوبری به نام Coreross به تیزر جدید برخورده است که احتمالا به معرفی قریب الوقوع بازی Tom Clancy جدید اشاره دارد. در ادامه تیزر مربوطه را در وینفون تماشا کنید.

محتوای جدید که در به روزرسانی اخیر Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands تحت عنوان Operation Oracle منتشر شد دارای دعوت نامه‌ای مرموز برای شرکت در Skell Con سازمان فناوری Skell Technologies است.

در نگاه اول شاید به نکته‌ی خاصی برنخوردید، اما اگر در جریان باشید این اولین باری نیست که یوبی‌سافت به چیزی مرتبط با سازمان Skell Technology اشاره کرده باشد؛ ارجاعات به این سازمان خیالی قبلا در بازی‌های Tom Clancy یوبی‌سافت دیده شده‌ است، این در حالی است که یک وب‌سایت مخفی نیز وجود دارد که به همین موضوع اختصاص‌ داده شده‌ است.

حال، اینکه تیزر منتشر شده اشاره به چیزی داشته باشد و اگر این تیزر واقعا به بازی جدیدی اشاره می‌کنند، پس به احتمال بسیار زیاد آن بازی نسخه جدید Tom Clancy خواهد بود. نسخه جدیدی از مجموعه Splinter Cell یکی از بازی‌های بسیار درخواست شده طرفداران شرکت فرانسوی یوبی‌سافت است، از این رو بسیار از آن‌ها با دیدن این تیزر امیدوار می‌شوند که تیزر پایین دقیق اشاره به Splinter Cell جدید دارد. اما تا به این لحظه نباید از صحت آن مطمئن بود. در پایین می‌توانید تیزر مورد بحث را مشاهده کنید:

rjqvR

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , ,