مایکروسافت امروز یک به‌روزرسانی تجمعی را برای حلقه‌ی Slow ویندوز ۱۰ منتشر کرده است. اینسایدرهایی که در حلقه‌ی Slow ویندوز ۱۰ هستند، امروز یک به‌روزرسانی تجمعی را دریافت کرده‌اند که بهبودهای زیادی را به همراه دارد و باگ‌های بسیاری را برطرف می‌کند.

به‌روزرسانی تجمعی جدیدی که مایکروسافت برای اینسایدرهای حلقه‌ی Slow منتشر کرده، با نام KB4034450 شناخته می‌شود و بهبودهایی که به‌روزرسانی KB4022716 (پیش‌تر برای کاربران به‌روزرسانی کریترز منتشر شده بود) به همراه داشت را برای ایسنایدرهای حلقه‌ی Slow به ارمغان آورده است. این به‌روزرسانی مشکلی که باعث می‌شد برخی از لپ‌تاپ‌ها به هنگام بوت شدن صفحه‌ی سیاهی را نمایش دهند، برطرف می‌کند.

مایکروسافت مدتی است که به‌روزرسانی جدیدی را برای اینسایدرهایی که در حلقه‌ی Slow ویندوز ۱۰ هستند منتشر نکرده است و اکنون این شرکت یک به‌روزرسانی تجمعی را برای این کاربران منتشر کرده تا رایانه‌های آنان را همواره به‌روز و امن نگه دارد. کاربرانی که هم اکنون در حلقه‌ی Slow ویندوز ۱۰ هستند، به زودی یک بیلد جامع از به‌روزرسانی فال کریترز را دریافت خواهند کرد. در حال حاضر مایکروسافت ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی فال کریترز را به کمک ایسنایدرهای حلقه‌ی Fast آزمایش و بررسی می‌کند.

به‌روزرسانی جدیدی که امروز برای ایسنایدرهای حلقه‌ی Slow منتشر شده، فریمورک رایانه‌های آن‌ها را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد تا آن را برای دریافت بیلدهای جدید آماده کند. اینسایدرهای حلقه‌ی Slow می‌توانند منتظر بمانند تا این به‌روزرسانی به صورت خودکار برای رایانه‌ی آن‌ها عرضه شود یا این‌که خودشان به صورت دستی اقدام به نصب این به‌روزرسانی کنند.

اینسایدرهایی که در حلقه‌ی Fast هستند انتظار دریافت این به‌روزرسانی را نداشته باشند؛ زیرا آن‌ها هم اکنون از بیلدهای جدید بهره می‌برند و باید منتظر بیلدهای بعدی باشند.

آیا شما نیز این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید؟

منبع :

MSPOWERUSER

1008 پست
عرفان مرادی
دبیر بخش آموزش وینفون، علاقه‌مند به سرویس‌های شرکت مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Soroush
پاسخ دهید پنجشنبه 15 تیر 1396

با سلام
من الان تو نسخه اینسایدر ویندوز ده چطور میتونم ip static گوشی رو عوض کنم
قبلا تو نسخه غیر اینسایدر تو تنظیمات وای فای بود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,