_متفرقه پنل جدید

شایعه: انویدیا به پشتیبانی از درایور برای کامپیوترهای 32 بیتی پایان می دهد خداحافظی انویدیا با ویندوز 32 بیتی

در سال‌های اخیر با توجه به رشد سخت‌افزار کامپیوترها، دیگر سیستم عامل‌های 32 بیتی مانند گذشته طرفدار ندارند و بیشتر مردم از نسخه 64 بیتی آن‌ها استفاده می‌کنند. مدتی قبل شرکت انویدیا درایور GeForce 388.71 WHQL را منتشر کرد. آن طور که به نظر می‌رسد، بر اساس صفحه پشتیبانی لیست شده توسط این شرکت، این درایور می‌تواند یکی از آخرین پشتیبانی‌های این شرکت از سیستم عامل‌های 32 بیتی باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

نسخه 390 آخرین پشتیبانی انویدیا از این معماری قدیمی خواهد بود و با توجه به سایت Ars Technica، این نسخه به احتمال زیاد در ماه ژانویه در دسترس قرار خواهد گرفت. انویدیا همچنین می‌گوید که آن‌ها برای یک سال دیگر همچنان برای دستگاه‌های 32 بیتی نیز بسته‌های رفع اشکالات امنیتی عرضه خواهند کرد، اما این دستگاه‌ها دیگر هیچ‌گونه ویژگی جدید، بهینه‌سازی و یا پیشرفتی را دریافت نخواهند کرد.

این اقدام انویدیا، کاربران نسخه‌های 32 بیتی سیستم عامل‌های ویندوز 7، 8 / 8.1، 10، لینوکس و FreeBSD را تحت تأثیر قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که این اقدام حتی در مورد کسانی که در حال اجرای سیستم عامل 32 بیتی در یک معماری 64 بیتی هستند نیز اعمال می‌شود.

با این حال برخی کاربران به دلایلی مانند نیاز به اجرای نرم‌افزارهای قدیمی، همچنان در حال استفاده از سیستم عامل‌های 32 بیتی هستند. برای مثال نسخه‌های 64 بیتی ویندوز نمی‌توانند نرم‌افزارهای 16 بیتی را اجرا کنند، در حالی که ویندوز 32 بیتی این امکان را فراهم می‌کند.

نظر شما در مورد این کار انویدیا چیست؟

منبع :

NEOWIN

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , ,