_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Project Resistance دارای بخش داستانی هم خواهد بود

با موفقیت بزرگ Resident Evil 2، که عنوانی بازسازی شده از یکی از بهترین و ستایش شده‌ترین عناوین دوران پلی‌استیشن اولیه بوده است، عده بسیاری از مردم با آغوش باز منتظر ساخت نسخه باز سازی شده‌ی دنباله غیر قابل ارزیابی آن به اسم Resident Evil 3 هم هستند. به همین علت هم وقتی Project Resistance به معرفی گذاشته شد، کاملا غافلگیر شدند.

اما با توجه به گذشته‌ی این سری، می‌بینیم که نسخه‌های اسپین آف متعددی در آن وجود داشته به همین علت هم شرکت ژاپنی بزرگ کپکام (Capcom) همچنان اصرار دارد که این بازی یک عنوان جدید از این سری با سبک وحشت بقا است. جریان این بازی هم به این شکل است که در یک غالب چهار در برابر یک، چهار بازمانده در برابر یک Mastermind قرار خواهند گرفت که دائما دشمنان و هیولاهای ترسناک به سمت این چهار نفر می‌فرستد. اما با این حال، با توجه به جزئیاتی که به تازگی از این بازی به دست آمده، این عنوان فقط یک بازی مولتی پلیر نیست.

Masachika Kawata، تهیه کننده این بازی، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با وبلاگ پلی‌استیشن داشته است، درمورد ساختار عنوان Project Resistance صحبت کرد. در حالی که کاملا آشکار است که توجه و تمرکز اصلی این بازی روی همان ویژگی چهار در برابر یک خواهد بود، اما یک بخش آفلاین تک نفره هم برای این بازی در نظر گرفته شده است که تمرکز آن روی داستان سرایی خواهد بود. Kawata در مصاحبه اخیر خود در این رابطه چنین توضیح داده است که:

ورژنی که ما در Tokyo Game Show 2019 به مردم نشان دادیم، یک بخش آنلاین بود اما ما کاملا از این موضوع هم آگاهی داریم که تعداد زیادی از طرفداران سری Resident Evil هستند که انتظار دیدن بخش داستانی در این بازی دارند. ما در جهت جلب رضایت طرفداران خود تلاش می‌کنیم تا یک بخش آفلاین در این بازی داشته باشیم که روی داستان سرایی تمرکز داشته باشد.

به طور کلی Resident Evil یکی از سری بازی‌هایی است که نسخه‌های اسپین آف متعددی دارد که برخی از آن‌ها به محبوبیت‌های بزرگی رسیده اند و برخی دیگر هم موفقیت آمیز نبودند و شکست خوردند. امیدواریم که Project Resistance جزو بازی‌های موفق این سری قرار بگیرد و در دسته نسخه‌های اسپین آف جایگاه مناسبی برای خودش پیدا کند. در حال حاضر هیچ تاریخ عرضه‌ خاصی برای این بازی اعلام نشده است اما در حال حاضر ثبت نام برای دریافت بتای محدود این بازی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در حال انجام شدن است. لازم به اضافه کردن است که پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی نیز جزو پلتفرم‌های مقصد این بازی معرفی شده اما فعلا بتای خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,