در هفته‌های اخیر اطلاعات قابل لمسی از کنسول‌های نسل نهم منتشر شده که ما به فکر تاریخ انتشار واقعی کنسول‌های نسل بعد فرو می‌برد. اخیرا سونی اعلام کرده که تا 12 ماه آینده شاهد راه اندازی کنسول بعدی این شرکت نخواهیم بود و حال، براساس صحبت‌های مدیرعامل شرکت AMD، سال 2020 سال عرضه شدن کنسول پلی استیشن 5 و احتمالا ایکس باکس اسکارلت خواهد بود.

با توجه به سخنرانی در نشست اخیر نتایج سه ماهه مالی AMD، مدیرعامل این شرکت، لیزا سو (Lisa Su)، درباره همکاری شرکت با سونی سخن گفته و اشاره می‌کند که این همکاری همان طور که انتظار می‌رفت، تا سال 2020 سبب افزایش فعالیت تجاری شرکت خواهد شد. سو یادآور شد که اگر چه 2019 شاهد کاهش تقریبی در کسب و کار برای AMD بوده است، در عوض 2020 را سالی موفق از لحاظ تجاری می‌داند. این در حالی است که به صورت قاطعانه از اشاره به «مشتری خاص» که ممکن است مربوط به هر دو شرکت مایکروسافت و سونی برای کنسول‌های ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 5 باشد خودداری کرده است. لیزا در این باره این چنین گفت:

ما از همکاری با شریک تجاری‌مان بسیار خشنود هستیم و هم‌چنین مشارکت خود را با شرکت سونی در نسل بعدی کنسول‌شان گسترش خواهیم داد.

همان طور که می‌بینیم، در رابطه با کسب و کار نیمه سفارشی در این مقطع، ما هنوز معتقدیم که در سال ۲۰۱۹ به میزان قابل‌ توجهی پایین خواهد آمد؛ طوری که این کاهش تقریبا تا منفی 20 درصد خواهد بود. و پس از آن که وارد سال 2020 شدیم، بدون اینکه به هیچ مشتری خاصی اشاره کنیم، ما بر این باور هستیم که تجارت نیمه سفارشی تا 2020 و سال‌های بعد آن روند صعودی خود را طی خواهد کرد.

هم‌چنین در صحبت‌های اخیر لیزا سو جزئیات بیشتری از مشارکت AMD با سونی و اینکه این دو شرکت روی کنسول نسل بعد سونی کار می‌کنند منتشر کرده است، و اشاره به این مهم می‌کند که آن‌ها هیجان زده هستند تا بیشتر از «چاشنی مخصوص» پلتفرم مورد بحث اطلاعات دریافت کنند.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  Mh
  پاسخ دهید پنجشنبه 9 خرداد 1398

  سلام لطفا جواب نظر من رو در مقاله رمز های رد دد ۲ بدید
  با تشکر

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , ,