در جدیدترین اخبار مربوط به فناوری، مدیر تولید استودیو آگات (Agate Studio) از انتظارات و ویژگی‌های گفته که به نظر او باید ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 4 از آن‌ها برخوردار باشند. به گفته او کراس‌پلی یکی از نیازهای اساسی این کنسول‌ها خواهد بود. برای جزئیات بیشتر در ادامه با وینفون همراه شوید.

با نگاهی به نسل بعدی کنسول‌های خانگی و نظریه‌ پردازی در مورد این که چه جهش‌های ممکن است این نسل از کنسول‌ها داشته باشند و به خاطر تمام احتمالات موجود، بیان انتظارات در درباره نسل نهم کنسول‌ها در حال حاضر به یک موضوع جالب تبدیل شده است. یکی از چیزهایی که گام بزرگ به جلو محسوب می‌شود، محاسبات ابری و بازی ابری است که با توجه به تلاش‌های مایکروسافت و گوگل، درک این که چرا بسیاری از مردم این گونه احساس می‌کنند، منطقی به نظر می‌رسد.

یکی از این افراد، آقای کیپتو ادیگونو (Cipto Adiguno)، مدیر تولید استودیو آگات است که ساخت عنوان ترکیبی / نقش آفرینی جهان باز Valthirian Arc: Hero School Story را در کارنامه خود دارد. اخیرا و پس از اینکه عنوان این استودیو برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ عرضه و منتشر شد، وب‌سایت گیمینگ‌بولت مصاحبه‌ای با سازندگان این بازی ترتیب داده که در جریان مصاحبه، در رابطه با بازی خودشان و همچنین سطح انتظاراتشان از کنسول‌های نسل بعدی صحبت‌هایی ارایه کردند. کیپتو به پیشرفت‌هایی در فن‌آوری ابری اشاره کرد و امیدوار است که کیت‌های کنسولی در اندونزی، جایی که استودیو آگات مسقر است، در دسترس باشند. در ادامه صحبت‌های او را می‌شنویم:

به نظر من پلی استیشن 5 و ایکس باکس اسکارلت قادر خواهند بود که جهان را از لحاظ واقع گرا بودن بیشتر از هر زمان دیگر شبیه سازی کنند. از نظر من، بزرگ‌ترین انتظار من از گرافیک نیست بلکه این است که ما چگونه بازی‌های خود را انجام خواهیم داد. با پیشرفت فن‌آوری ابری، شاید به زودی بتوانم آخرین بازی‌ها فرست پارتی بزرگ AAA را در هر جایی تجربه و بازی کنم. همچنین امیدوارم که کیت توسعه نرم افزار پلی استیشن 5 و ایکس باکس اسکارلت در اندونزی هم در دسترس باشند.

در ادامه مصاحبه، گیمینگ‌بولت از کیپتو پرسید که آیا او احساس می‌کند که کراس‌پلی چیزی است که باید یک ویژگی مشخص از نسل بعد کنسول‌ها باشد یا خیر. اما به نظر او، کراس‌پلی یک نیاز اساسی بیشتر از هر چیز دیگر است و کنسول‌ها همچنان تکیه‌بر ویژگی‌ها و برنامه‌های اختصاصی برای کمک به آن‌ها ادامه خواهند داد. او در این باره گفت:

من این طور فکر نمی‌کنم. قابلیت کراس‌پلی برای توسعه دهنده نیازهای اساسی خواهد بود، زیرا ما به بازیکن بیشتری نیاز داریم تا به بازی‌های ما دسترسی داشته باشند. اما اگر از جنبه کنسول‌ها به قضیه نگاه کنیم، درست مانند این نسل، هنوز به عناوین انحصاری و ویژگی‌های خاص نیاز دارند که آن‌ها را از رقبای خود متمایز می‌سازد.

ساخته استودیو آگات یعنی بازی Valthirian Arc: Hero School Story در حال حاضر برروی کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. در آخر نظر و انتظارات شما کاربران وینفون از کنسول‌های نسل بعدی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,