شخصیت‌های عنوان Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین شخصیت‌ها نه تنها بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بلکه در بین تمام بازی‌های ویدئویی هستند. نه تنها آرتور مورگان یکی از فوق‌العاده ترین شخصیت‌های اصلی است که تا به حال در تاریخ بازی‌های ویدئویی شاهد بودیم بلکه تمام اعضای گروه Van Der Linde قابل درک، و خاطره‌انگیز در نوع خود بودند. شما هم کنجکاوید که ببینید این شخصیت‌ها در سن پیری چه شکلی می‌شود؟ پس در ادامه با ما همراه باشید.

خوب، بیشتر از این شما را کنجکاو نمی‌گذاریم، چرا که حال به لطف Reddit می‌توانیم به این کنجکاوی خود پاسخ دهیم.

طرفداران این عنوان وسترن و جهان باز، در یک سری پست بر روی سایت Reddit تصاویری از تعدادی از شخصیت‌های بازی را که با استفاده از نرم‌افزارهایی همچون FaceAPP پیر شده‌اند را منتشر کرده‌اند. این که با چه نوع جادویی طرف هستیم مهم نیست؛ چیزی که مهم است محصول نهایی است که آن هم دیدن شخصیت‌های Red Dead Redemption 2 در سن پیری است. متاسفانه همه شخصیت‌های بازی این نسخه فتوشاپ شده را دریافت نکرده‌اند اما شما می‌توانید تصاویر شخصیت‌هایی همچون آرتور، داچ، میکا، سدی و جان را در ادامه مشاهده کنید:

Arthur:

Dutch:

John:

Sadie:

The Devil:

همانطور که می‌بینید داچ هنوز هم قیافه‌ی شخصی را دارد که انگار می‌خواهد چیزی به شما بفروشد، جان قیافه‌ای دارد که دوست دارید آخرین کسی باشد که به عنوان یک شکارچی مزدبگیر می‌بینید و آرتور هنوز هم چهره‌ای کاریزماتیک دارد. سدی شبیه به آدمی است که هرگز نمی‌خواهید او را دور بزنید و در نهایت میکا هنوز هم آن قیافه شرور خود را حفظ کرده است.

عنوان Red Dead Redemption 2 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد. هنوز خبری از پورت این عنوان بر روی پلتفرم‌های دیگر به گوش نمی‌رسد با این حال شایعاتی مبنی بر عرضه بازی بر روی رایانه‌های شخصی وجود دارد و شاید به زودی شاهد عرضه این بازی محبوب بر روی این پلتفرم باشیم.

منبع :

COMICBOOK

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,