با وجودی که عنوان  2 Red Dead Redemption مدت زمان بسیار طولانی توسط شرکت بزرگ راکستار (Rockstar) در دست ساخت و توسعه قرار دارد، اما از هر نظر عنوانی واقعا وسیع است. پس کاملا منطقی است که تنوع سلاح‌های این بازی نیز بسیار زیاد باشد و ما شاهد انواع و اقسام آن‌ها در این بازی باشیم. راکستار امروز چند تصویر جدید از این بازی منتشر کرده که سلاح‌های این بازی را در زمان استفاده نشان می‌دهد که در این تصاویر سیستم Dead-Eye نیز به تصویر کشیده شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

برخی از سلاح‌هایی که در این تصاویر جدید به نمایش گذاشته شده، هفت تیر Cattleman است که بیشتر توسط گاوچران‌ها و چوپان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا مجریان قانون. تپانچه Volcanic از Hutton & Baird که صدمه بسیار زیادی وارد می‌کند و به جای زخمی کردن به راحتی می‌تواند یک دشمن را از پای دربیاورد، به همراه تفنگ Springfield که یک سلاح قابل حمل بسیار کارآمد و مفید است و به طور قابل محسوسی بهبود پیدا کرده و از تنفگ‌های معمولی بسیار بیشتر به کار می‌آید، و همینطور شات گانِ Sawed-Off که همانطور که از اسمش پیدا است، بسیار مرگبار و وحشیانه است، از جمله سلاح‌های موجود در Red Dead Redemption 2 هستند که بخش کوچکی از سلاح‌های متنوع این بازی بزرگ را شامل می‌شوند.

در کنار پیدا کردن سلاح‌های مختلف، بازی‌بازان می‌توانند آن‌ها را شخصی‌سازی نیز کنند که این کار به شیوه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. بازی‌بازان هم می‌توانند در ظاهر سلاح‌های خود تغییر ایجاد کنند و بدنه یا هر جای دیگر آن را فلزی، چوبی و یا به هر جنس دیگری تغییر شکل دهند و در کنار آن می‌توانند با تعویض بخش‌ های مختلف سلاح خود و ارتقاء آن‌ها عملکرد آن را نیز بهبود ببخشند و دقت آن یا میزان دور بردی آن را دست خوش تغییر کنند. همچنین مشخص شده که شما می‌توانید در مواقع مختلف از سلاح‌های متفاوتی استفاده کنید و در حقیقت بسته به شرایط، بهترین نوع سلاح را انتخاب کنید. با وجود همه این‌ها، اگر شما چیزی می‌خواهید که به وسیله آن در دنیای غرب وحشی بتوانید زنده بمانید، Red Dead Redemption 2 بهترین سلاح‌هایش را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ما سرانجام در تاریخ ۴ آبان ماه برابر با ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی می‌توانیم این بازی را روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ تجربه کنیم و از بهترین جلوه‌های بصریِ نسل، روی کنسول‌های میان نسلی بهره‌ مند شویم. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تصاویر جدید این بازی را تماشا کنید.

 

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,