یکی از معرفی‌های قابل توجه در رویداد Inside Xbox اخیر، بازی‌های جدیدی بودند که به سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس اضافه شده‌اند. در کنار Dirt Rally 2.0 و همینطور North Bad، که خبر اضافه شدن آن‌ها به Xbox Game Pass اوایل ماه جاری منتشر شده بود، ما شاهد اضافه شدن عناوین دیگری به اسم Saints Row Re-elected و همینطور Cities Skylines هم بودیم.

سایر عناوین جدید این سرویس نیز شامل چیزهایی نظیر Genesis Noir, Lonely Mountains: Downhill و همینطور Demons Tilt برای ایکس‌باکس گیم پس روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خواهند شد.

لازم به توضیح است که عنوان Genesis Noir یک عنوان کارآگاهی است که قبل، حین و پس از بیگ بنگ جریان دارد. بازی‌بازان در این بازی خلق همه چیز را شهادت می‌دهند و سپس باید به دنبال راهی برای نابود کردن و از بین بردن همه آن‌ها باشند. عنوان Lonely Mountains: Downhill هم یک بازی ریسینگ است که کل آن درمورد این است که دوچرخه خود را از بالای کوه با پایین هدایت کنید. پس از آن به بازی Demons Tilt می‌رسیم که مانند بازی‌های Pinball است که گیم پلی آن گاهی حالت هک اند اسلش (Hack and Slash) نیز پیدا می‌کند.

همچنین اگر دوست دارید تعداد بازی مستقل هم از ایکس‌باکس ببینید، به‌زودی یک رویداد جدید در همین زمینه برپا خواهد شد که تعدادی از این بازی‌ها را به نمایش خواهد گذاشت. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد رویداد Inside Xbox اخیر، همچنان با وینفون همراه باشید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,