Samsung-Flow

اپلیکیشن سامسونگ Flow در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد تا قفل دستگاه Galaxy TabPro S سامسونگ را با استفاده از اسکنر اثر انگشت گوشی های هوشمند گلکسی این شرکت باز کنند. اکنون سامسونگ اعلام کرده است که در ماه آوریل امسال و پس از به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰، این قابلیت در دسترس تمام صاحبان رایانه های شخصی قرار خواهد گرفت که بسیار جالب به نظر می رسد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Samsung-Flow-For-Windows-10-PCs

این ویژگی در حال حاضر از Companion Device Framework ویندوز هلو مایکروسافت استفاده می کند، به طوری که توسعه ی آن برای تمام رایانه های شخصی نیاز به انجام کار زیادی برای سامسونگ نخواهد داشت.

در حالی که این ویژگی مفید به نظر می رسد، همچنین احتمال می رود که در راستای آن، طیف گسترده ای از لوازم جانبی اسکنر اثر انگشت مبتنی بر USB در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ قرار بگیرد، که یک راه حل قابل اعتماد و راحت برای ورود به رایانه ها را به کاربران ارائه خواهد کرد.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید چیست؟

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
eh.sa.s
پاسخ دهید چهارشنبه 4 اسفند 1395

گوشی از سامسونگ، سیستم عامل از مایکروسافت… یک همکاری برد برد برای هر دو . کاربران

ali
پاسخ دهید چهارشنبه 4 اسفند 1395

زیادم جالب نخواهد بود چرا مایکروسافت خودش برای ساعت های هوشمند سیستم عامل نزنه و این قابلیت رو انحصاری نکنه مگه دو غول رقیب چه امتیازی به مایکروسافت دادن که مایکروسافت اجازه بده چنین قابلیتی رو داشته باشن ۹۰ درصد پی سی های دنیا ویندوزی هستن دیگه توی این وضعیت چه نیازی به دادن این همه امتیاز به رقبا داره واقعأ که ۴ روز دیگه که مایکروسافت خواست ساعت هوشمند تولید کنه هیچ کس نمی خره چون تمام قابلیتهای شگفت انگیز مایکروسافت برای رقبا ارائه شده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,