بازی Sea of Thieves: Anniversary Edition

به تازگی خبر رسیده که بازی Sea of Thieves: Anniversary Edition که نسخه کامل و تکامل یافته‌ای از نسخه اصلی بازی Sea of Thieves محسوب می‌شود، برروی برنامه یا سرویس Xbox Play Anywhere در دسترس قرار گرفته و بازی‌بازان می‌توانند آن را تجربه نمایند. با وینفون همراه باشید.

بازی Sea of Thieves یک عنوان ماجرایی آنلاین است که بازی‌بازان در آن در نقش دزدان دریایی، به مکاشفه و گشت و گذار در دنیایی بزرگ و زیبا می‌پردازند. این بازی با این که ایده‌های فوق‌العاده‌ای را پشت سر خود داشت و به وسیله ذهن‌های خلاق سازندگان، در استودیوی Rare طراحی شده بود، اما در ابتدا به نظر می‌رسید که از کمبود محتوا رنج می‌برد و شاید عنوان انحصاری و بی نظیری نبود که مایکروسافت، قول آن را به طرفداران داده بود. این عنوان ماجرایی حالا از زمان عرضه، محتوا و بسته‌های الحاقی فراوانی را دریافت کرده و هم‌اکنون به یک بازی کامل و ارزشمند تبدیل شده که تجربه آن برای تمامی کاربران ایکس‌باکس وان و ویندوز 10 و البته تمامی دوست داران سبک ماجرایی، الزامی و ضروری است.

با این حال، داستان بازی Sea of Thieves به همین جا ختم نمی‌شود! در تاریخ 30 ماه آپریل سال 2019، این بازی یک به‌روزرسانی بزرگ و به شدت مورد انتظار را دریافت می‌کند که Anniversary Update یا به‌روزرسانی سالگرد نامیده می‌‌شود. با این به‌روزرسانی، بازی دوست داشتنی استودیوی Rare به عنوانی کامل تر و بزرگ تر تبدیل می‌شود و قابلیت‌هایی مانند آشپزی، ماهی‌گیری، شکار نهنگ، کوئست‌ها یا ماموریت‌های تک نفره و محتوای بسیار دیگری به آن اضافه می‌گردد. بازی Sea of Thieves: Anniversary Edition در واقع یک نسخه دوباره تعریف شده و کاملا غنی را در اختیار طرفداران و بازی‌بازان قرار می‌دهد که تجربه آن را برای هر کاربر ایکس‌باکس وان و ویندوز 10، اجباری می‌سازد.

به غیر از مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد و مواردی مانند دشمنان، مکان‌ها و آرنای رقابتی جدید، این موارد نیز با بازی Sea of Thieves: Anniversary Edition معرفی می‌شوند و در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند. توجه داشته باشید که شما می‌توانید با استفاده از سرویس Xbox Game Pass، بازی اصلی و پایه را به راحتی تجربه کرده و لذت ببرید.

  • تجربه داستان همه جانبه
  • یک مود اختصاصی برای بازی رقابتی
  • گسترش دنیا و خطرات
  • ماهی گیری و آشپزی
  • حاوی بسته الحاقی Sea Dog

بازی Sea of Thieves: Anniversary Edition با قیمت 50 دلار در دسترس قرار می‌گیرد و توجه داشته باشید که برای تجربه راحت و روان این عنوان، به یک سری آیتم خاص نیازمند هستید که نسخه Anniversary Edition می‌تواند این موارد را برای شما به همراه داشته باشد.

منبع :

Windowscentral

23 پست
اشکان عالی‌خانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,