رئيس استودیو ریر با انتشار چندین توییت اعلام کرد که بازی Sea of Thieves از نظر کاربران فعال عملکرد قابل قبولی دارد و محتویات بیشتری به این بازی راه پیدا می‌کند. در ادامه با صحبت‌های کریگ دانکن همراه وینفون باشید.

بازی Sea of Thieves پس از سال‌ها انتظار بلاخره سال گذشته میلادی برای پلتفرم رایانه‌هی شخصی و کنسول ایکس باکس وان منتشر شد و نظرات مختلفی از منتقدان دریافت کرد. در حالی که برخی هواداران از این بازی راضی بودند در آن سو بسیاری Sea of Thieves را یک محصول ضعیف یاد کردند. باز با توجه به این موضوع از زمان عرضه این بازی تا به امروز مشخص شده است که این بازی توانسته است از نظر تعداد بازیکن افراد ثابتی را در سرورهای خود نگه دارد. پس از عرضه دو بسته گسترش دهنده بزرگ در سال گذشته و با توجه به شایعاتی که پیرامون خاموش شدن سرورهای این بازی بوده، استودیو ریر (Rare) با تکذیب این موضوع خاطر نشان کرد که محتوای بیشتری برای این بازی در حال توسعه است.

کریگ دانکن، رئیس استودیو ریر، با انتشار چندین پست در حساب کاربری شخصی خود در توییتر در مورد برنامه‌های این استودیو برای بازی Sea of Thieves اطلاعاتی منتشر کرد. بخش بزرگی از این اطلاعات در مورد نگرانی‌های طرفداران پیرامون شایعاتی است که اواخر در شبکه‌های اجتماعی و کامیونیتی‌های این بازی منتشر شده است.

او در ابتدا به این موضوع اشاره کرد که تعداد کاربران Sea of Thieves از زمان عرضه‌اش تا به امروز بیشتر شده است و «آمار بسیار قابل قبولی روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان» دارد. البته وی پس از این اعلامیه به تعداد بازیکنان دقیق این بازی اشاره نکرد و از جزئیات دقیقی همچون «تعداد کاربر همزمان» و «کاربران فعال» رونمایی نکرد. اما در مجموعه دانکن سعی داشت که با توییت‌های خود ترس از دل طرفداران پیرامون شایعات را از بین ببرد و حتی وعده داد که با محتویات زیاد کاربران بیشتری به این بازی ملحق می‌شوند.

کریگ دانکن در ادامه افزود که استودیو ریر در حال حاضر برنامه‌ای برای حذف کردن ویژگی کراس پلی بین نسخه ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی Sea of Thieves ندارد. البته دانکن پیش از این مطلب اعلام کرد که در آینده با انتشار به روزرسانی‌ای قصد دارد قابلیتی در دسترس کاربران کنسولی قرار دهد که بتوانند سیستم کراس پلی را با کاربران رایانه‌های شخصی غیر فعال کنند. وی خاطر نشان کرد که در حالت‌های چند نفره همچون بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) بسیاری از کاربران کنسولی اعتراض کرده‌اند که بازیکنان رایانه‌های شخصی برتری بیشتری نسبت به آنها دارند. دانکن در این راستا قصد دارد با انتشار حالت بازیکن در مقابل بازیکن The Arena، قابلیت غیر فعال کردن کراس پلی را نیز در اختیار کاربران کنسولی قرار دهد.

به طور کلی دانکن با انتشار این توییت‌ها قصد داشت که به شایعاتی که بسیاری از کاربران در صفحات اجتماعی منتشر کرده‌اند پایان دهد و خاطر نشان کند که با اینکه Sea of Thieves هنوز بازیکنان زیادی در سرورهای خود دارد، باز استودیو ریر در حال توسعه محتویات جدید است تا به پشتیبانی خود از این بازی جهان باز با محوریت دزدان دریایی ادامه دهد.

در دیگر اخبار مرتبط با Sea of Thieves می‌تواند به حالت جدید The Arena اشاره کرد که شامل نبردهای دریایی و زمینی زیادی می‌شود و مخاطبان را به سمت پیدا کردن ارزشمندترین گنج‌های حاضر در دنیای بازی می‌برد. مطابق گفته‌ی سازندگان، The Arena توانایی‌های بازیکنان برای انجام کارهای مختلف یک دزد دریایی به سریع‌ترین حالت ممکن را به چالش می‌کشد. این حالت می‌خواهد با جمع کردن بهترین و جذاب‌ترین المان‌های حاضر در Sea of Thieves، بهترین تجربه‌ی ممکن از بازی مورد بحث را تقدیم مخاطبانش کند و محیط‌ها، لباس‌ها، جوایز و فرصت‌های تازه‌ای برای خلق یک دزد دریایی افسانه‌ای را تحویل آنان دهد. همچنین در طول دقایق برگزاری مراسم افتتاحیه‌ی رویداد X018 در مکزیکوسیتی، کریگ دانکن، رییس استودیوی Rare، اعلام کرد که این حالت جدید یک گزینه‌ی جداگانه در منوی بازی را در اختیارتان خواهد گذاشت که با انتخاب کردنش، وارد آن می‌شوید و اتصال مستقیمی به مابقی بخش‌های اثر ندارد. همچنین طی صحبت‌های او، تایید شد که ساخت به روزرسان رایگان The Arena در اصل به پایان رسیده است و همین حالا اعضای استودیو، مشغول تست کردن بخش‌های گوناگون آن هستند. تست‌هایی که با توجه به پیش‌روی‌شان می‌توان احتمال داد که این بسته‌ی گسترش دهنده گستره و رایگان، در اوایل سال 2019 میلادی، به دست دوست‌داران Sea of Thieves می‌رسد.

همچنین چند روز پیش به روزرسانی برای Sea of Thieves در دسترس کابران قرار گرفت که با دریافت آن، حجم نسخه ایکس باکس وان بازی به طرز تحسین برانگیزی به 10 گیگابایت کاهش می‌یابد. این بازی همچنین روی کنسول ارتقا یافته‌ی مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان ایکس، حجمی معادل 47 گیگابایت داشت که پس از انتشار این آپدیت، حجم بازی به 25 گیگابایت خواهد رسید. کسانی که Sea of Thieves را روی ویندوز تجربه می‌کنند نیز از این کاهش حجم بی‌بهره نیستند و با دریافت این به روزرسانی کاهش حجم این بازی از 47 گیگابایت به 27 گیگابایت را شاهد خواهند بود.

این عنوان هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان در دسترس است.

منبع :

DUALSHOCKERS

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,