_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تاریخ انتشار بازی Sea of Thieves اعلام شد

بالاخره مایکروسافت تاریخ دقیق انتشار بازی چند نفره آنلاین Sea of Thieves خود را اعلام کرد. طبق زمان بندی مایکروسافت این بازی در 20 مارس 2018 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت اما علاقه‌مندان می‌توانند هم اکنون این بازی را پیش خرید کنند و از جوایز ویژه درون بازی بهره‌مند شوند. به علاوه، مایکروسافت همزمان با اعلام زمان انتشار این بازی یک تیزر تبلیغاتی جدید ساخته که در ادامه می‌توانید آن را ببینید. با وینفون همراه باشید.

بازی Sea of Thieves از عنوان Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی خواهد کرد، بنابراین شما با یک بار خرید این بازی بر روی کنسول، می‌توانید از آن در کامپیوتر خود نیز استفاده کنید. گیمر‌های کنسول و کامپیوتر می‌توانند همراه یکدیگر و‌ یا در مقابل هم بازی کنند که در نسخه های آینده این بازی پیشرفت های بیشتری در این زمینه صورت خواهد گرفت.

تمام افرادی که بازی را تا قبل از زمان عرضه عمومی آن پیش خرید کنند بسته انحصاری Black Dog را دریافت خواهند کرد که در صورت خرید این بازی پس از تاریخ انتشار این بسته در دسترس نخواهد بود بنابراین اگر از علاقه مندان این بازی هستید و قصد تهیه آن را دارید، بهتر است پیش از زمان اعلام شده بازی را پیش خرید کنید تا از مزایای ویژه آن استفاده کنید. بسته الحاقی Black Dog شامل مواردی با طراحی خاص، لباس های بیش تر و شانس دسترسی سریع تر به نسخه های بتا‌ بازی خواهد بود.

آیا شما هم از طرفداران این بازی هستید و قصد تهیه آن را دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود
اطلاعات
  • ساخته شده توسط : Microsoft Studios
  • قیمت پیش خرید : 59.99 دلار
110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,