_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Star Wars: The Old Republic بسته گسترش دهنده جدیدی دریافت می‌کند این بسته گسترش‌دهنده با نام Onslaught عرضه خواهد شد

در حالی که رونمایی از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order (همراه با انتشار تریلر تیزر اپیزود IX) در رویداد سالیانه‌ای که آخر هفته گذشته برگزار شد، توانست سروصدای زیادی به پا کند، با این وجود این تنها خبر خوب برای طرفداران و گیمرهایی که علاقمند به حماسه جورج لوکاس هستند نبود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در جریان رویداد Cantina، بایوور اعلام کرد که در سپتامبر سال جاری میلادی، بسته گسترش دهنده جدیدی تحت عنوان Onslaught، برای عنوان چندنفره آنلاین خود یعنی Star Wars: The Old Republic منتشر خواهد کرد. این بسته گسترش دهنده که برای مشترکین فعال بازی رایگان خواهد بود، تغییراتی همچون افزایش سقف لول (سطح) بازی‌باز، اضافه کردن قابلیت‌های جدید، دو سیاره جدید، یک Flashpoint جدید (که معادل یک مقبره زیرزمینی در Star Wars: The Old Republic است) و یک Operation جدید (که معادل حالت raid در Star Wars: The Old Republic است) را در بازی اعمال خواهد کرد. در ادامه می‌توانید فیلم کامل این رویداد را که توسط کانال یوتوب Boomy Nation ضبط شده است، مشاهده کنید:

همچنین بایوور اطلاعاتی در خصوص این بسته گسترش دهنده منتشر کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید:

جنگ دوباره شعله‌ور خواهد شد!

شعله‌های جنگ بین جمهوری کهکشانی و امپراطوری سیت، تمام کهکشان را دربرمی‌گیرد. منابع حیاتی رفته رفته کاهش می‌یابد و همزمان با آن دزدی و جرم و جنایت در حال اوج گرفتن است. در میان این هرج و مرج، فرمانده اتحادیه این شانس را دارد تا شرایط را به نفع هر کدام از دو جناح تغییر دهد و با نیروهای ارشد خود برای سرنوشت کهکشان تصمیم‎گیری کند.

در حالی که امپراطوری سیت در حال آماده شدن برای حمله‌ای سخت به کارخانه‌ی تازه تاسیس جمهوری در سیاره Corellia است، اعضای شورای تاریک (Dark Council) پیروزی را نزدیک به خود می‌بینند و شروع به دسیسه‌چینی می‌کنند. در این بین، نیروهای جمهوری باید با زمان مسابقه دهند و به منظور دفاع از Corellia در برابر سیت، شروع به جمع‌آوری نیروهای پشتیبان کنند.

یک محتوای کلاسیک از Old Republic

جستجو برای متحدان شما را به Onderon می‌کشاند؛ سیاره‌ای از جنگل‌های رام‌نشده و موجودات وحشی. برای قرن‌ها Onderon عضوی وفادار از جمهوری بوده است اما آیا پادشاه تازه بر تخت نشسته آن، به این سنت باستانی پایبند خواهد بود؟

تقاطع‌های کهکشانی

به Mek-Sha سفر کنید؛ یک ایستگاه سوخت‌گیری مستقل و شهری پر رونق که در حفره‌ی یک شهاب سنگ قرار گرفته و زمانی توسط Hutts کنترل می‌شد. این مکان بدون قانون که پر از قاچاقچی‌ها، دزدان دریایی، مزدورها، تاجرها و پناهندگان است تبدیل به گذرگاهی برای کل کهکشان شده است؛ مکانی که فرصت و خطر را می‌توان در مقیاسی یکسان پیدا کرد.

بازگشت به Corellia

در پایان دراماتیک خط داستانی این بسته گسترش‌دهنده، شما Corellia را متفاوت از هر زمان دیگری مشاهده خواهید کرد. این Flashpoint جدید بازی‌بازان را در هر دو حالت تک نفره و گروهی به محیطی جدید در Corellia کلاسیک عنوان Star Wars: The Old Republic می‌برد.

با دوستان خود بازی کنید

Dxun، بزرگترین قمر Onderon که شامل جنگل‌هایی وحشی می‌شود، توجه شرکت بی‌پروای Czerka Corporation و همچنین گروهی از شکارچیان متعصب Trandoshan را به خود جلب کرده است. این عملیات از زمان عرضه در دسترس خواهد بود؛ بنابراین دوستان خود را جمع کنید و برای روبرو شدن با یکی از بزرگترین چالش‌های کهکشان آماده شوید!

غنیمت‌های جنگی

فلسفه ما برای این بسته گسترش‌دهنده، بازی کردن به روش خود است. آیتم‌ها همواره بخش مهمی از هویت شخصیت شما بوده‌اند اما ما برای اولین بار عمق و تصمیماتی واقعی همراه با آیتم‌هایی هیجان‌انگیز به شما ارائه می‌دهیم که به شما اجازه می‌دهد تا نحوه بازی در جنگ پیش‌رو را تعیین کنید.

یکی از روش‌هایی که برای افزایش این عمق در نظر گرفته‌ایم، نوع کاملا جدیدی از تجهیزات با عنوان آیتم‌های تاکتیکال است. این آیتم‌ها به طور مستقیم، قابلیت‌ها و سبک بازی شما را تغییر می‌دهند. بازی‌بازان با انتخاب این آیتم‌ها قادر خواهند بود تا آن‌ها را ست‌های متعدد و جدید شامل ست‌های عمومی که همه می‌توانند از آن استفاده کنند، ترکیب کنند.

این مجموعه آیتم‌ها را می‌توان از روش‌های مختلفی به دست آورد. تجهیزات خود را بدون توجه به تجربه‌ای که انتخاب می‌کنید، به دست آورید: بازی‌باز در مقابل محیط، بازی‌باز در مقابل بازی‌باز، فرماندهی کهکشان و ساخت و ساز، همگی قابل قبول هستند. آیتم‌های تاکتیکال و سایر موارد، مسیری به عمقی نامحدود را باز می‌کنند که به شما اجازه می‌دهد تا با شخصیت خود، بازی را همانطور که دوست دارید تجربه کنید.

منبع :

WCCFTECH

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,