_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بسته الحاقی Heartland برای 2 State of Decay رونمایی شد

برای عنوان State of Decay امشب در طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در E3 2019 یک بسته الحاقی داستان محور جدید به اسم Heartland به معرفی گذاشته شد. این بسته گسترش دهنده دو شخصیت متفاوت را دنبال می‌کند که به دنبال کسی در Trumbull Valley می‌گردند.

عنوان State of Decay 2 قرار است یک بسته الحاقی جدید به اسم Heartland دریافت کند که در حال حاضر در دسترس قرار دارد. در طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در حین برگزاری رویداد E3 2019 اعلام شد این بسته گسترش دهنده داستان دو شخصیت متفاوت را دنبال می‌کند که زمین‌های بایر و بیابانی پر از زامبی را برای پیدا کردن فردی جست و جو می‌کنند. توسعه دهنده این عنوان یعنی استودیوی Undead Labs از این بسته گسترش دهنده به عنوان بزرگ‌ترین بسته گسترش دهنده خود که تا به حال به انتشار رسانده یاد می‌کند. تریلر آن را می‌توانید در انتهای این مطلب مشاهده کنید.

این بسته گسترش دهنده داستانی شما را به Trumbull Valley باز می‌گرداند. همانطور که پیش تر نیز بدان اشاره شد، شما در نقش دو شخصیت متفاوت در این عنوان به بازی کردن می‌پردازید که هر یک راه جدای خود را دنبال می‌کند. یکی از این مسیر‌ها داستان زنی را روایت می‌کند که “به دنبال پدری است که هرگز نمی‌شناخته” و شخصیت دیگر این بسته گسترش دهنده نیز مرد مسن‌تری را دنبال می‌کند که “به دنبال قهرمانی است که تا به حال هیچ وقت ملاقات نکرده است”. هر دوی آن‌ها به Trumbull Valley قدم می‌گذارند چون آخرین جایی است که کسانی که به دنبالشان می‌گردند، در آنجا دیده شده‌اند.

تیم توسعه دهنده این بازی در استودیوی Undead Labs ادعا می‌کند که تهدیداتی که در این بسته گسترش دهنده جدید سر راه شما قرار می‌گیرند، خشن‌تر و مرگ بارتر از همیشه هستند و از هر چیزی که ما تا به حال در State of Decay 2 دیده بودیم، خطرناک‌تر هستند. خوشبختانه شما به یک سری آیتم جدید نیز دسترسی پیدا خواهید کرد که برای رهایی پیدا کردن شما از دست توده عظیم و پر تعداد زامبی‌ها به کمک شما خواهند آمد تا با مدیریت بیشتری اقدام به قتل عام کردن آن‌ها کنید.

بسته الحاقی Heartland برای بازی State of Decay 2 در حال حاضر در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید آن را دریافت کنید. این بسته در ایکس‌باکس گیم پس نیز در دسترس گذاشته شده است. بنابراین اگر عضویت این سرویش اشتراکی مفید را هنوز در اختیار دارید، اطمینان حاصل کنید که این بسته را دریافت می‌کنید. شما هنوز هم می‌توانید برای کسب آخرین اخبار کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در E3 2019 و همینطور سایر شرکت‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای در روزهای آتی نیز وینفون را دنبال کنید. فراموش نکنید که نظرات خود را حتما با ما به اشتراک بگذارید. در نهایت از شما دعوت می‌کنم تریلر معرفی و رونمایی از این بسته الحاقی را به صورت آنلاین از آپارات مشاهده کنید.

منبع :

DUALSHOCKERS

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,