مایکروسافت در سالهای اخیر تلاش کرده تا شبکه توزیع محصولات سخت‌افزاری خود را بهبود بخشد و با گستردگی و سرعت بیشتری محصولات خود را در نقاط مختلف دنیا عرضه کند. امروز این شرکت اعلام کرده که Saturn غول خرده فروشی آلمانی به‌صورت گسترده عرضه سرفیس استودیو را آغاز کرده است.

مایکروسافت سالها به‌عنوان بزرگترین شرکت نرم‌افزاری دنیا فعالیت داشته است، اما طی سالهای اخیر با گسترش و توسعه محصولات خانواده سرفیس این شرکت نشان داده که در حوزه سخت‌افزار مانند نرم‌افزار می‌تواند عملکرد درخشانی داشته باشد. تا پیش از عرضه سرفیس لپ‌تاپ، زنجیره توزیع مایکروسافت عملکرد چندان گسترده و سریعی نداشت، اما پس از آن مایکروسافت روند عرضه محصولات خود در بازارهای مختلف سراسر دنیا را افزایش داده است.

البته در حال حاضر سرفیس استودیو با توجه به دارا بودن پردازنده نسل ششمی اینتل از لحاظ سخت‌افزاری گزینه چندان به‌روزی نیست. اما باید توجه داشت که همکاری مایکروسافت با شرکا فروشنده بیشتر در نقاط مختلف دنیا بستری را مهیا کرده که تا در نسل بعدی سرفیس استودیو شاهد عرضه سریعتر و گسترده‌تر باشیم.

یک محصول هرقدر هم که به لحاظ سخت افزاری خوب باشد، برای گسترش بیشتر در بازارهای مختلف نیاز به شبکه توزیع و پشتیبانی قدرتمند دارد. در سالهای گذشته عرضه سرفیس‌ها صرفا در آمریکای شمالی سرعت خوبی داشت، اما اکنون شاهد این مسئله هستیم که سرفیس‌ها در بسیاری از نقاط دنیا با سرعت بیشتری توزیع می‌شوند. این مسئله حتی در کشور ما نیز صدق می‌کند، کافی است که نگاهی به بسیاری از فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین داشته باشیم تا طیف متنوعی از محصولات این خانواده را ببینیم.

ما نیز در وینفون در اقدامی همسو با مایکروسافت عرضه محصولات خانواده سرفیس را در فروشگاه وان استور چند مدتی است که آغاز کرده‌ایم. عرضه محصولات با قیمتی رقابتی، کیفیتی تضمین شده و گارانتی بسیار معتبر از موارد بارزی است که در فروشگاه وان استور ملموس است.

 

 

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,