_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بالاخره عنوان The Long Dark به ویندوز 10 راه یافت از Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند

در ابتدا قرار بود این بازی در ماه اوت و همراه با نسخه ایکس باکس وان عرضه شود اما زمان عرضه آن بعداً بی سرو صدا به تعویق افتاد. به هرحال اکنون این بازی برای ویندوز استور در دسترس قرار گرفته تا با ارایه تجربه یک ماجراجویی هیجان انگیز، احساس نیاز برای بقا در طبیعت وحشی را به گیمرها منتقل کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همچنین این بازی از عنوان Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند که بواسطه آن می‌توانید با یک بار خرید این بازی آن را در کامپیوتر و ایکس باکس بازی کنید تا نیازی به خرید جداگانه برای هر پلتفرم وجود نداشته باشد.

روند این بازی پس از سقوط هواپیمای شخصیت اصلی داستان شروع می‌شود تا گیمرها را در بیابانی از یخچال های طبیعی شمال کانادا و آب و هوای سرد قطبی قرار دهد و وظیفه آن ها زنده ماندن در میان شرایط طبیعی سخت و دست و پنجه نرم کردن با مادر طبیعت است. بازی کنندگان باید در این بازی باید برای زنده ماندن با آب و هوای سرد و حیوانات وحشی مقابله کنند، همچنین باید برای دوام آوردن در برابر گرسنگی هم در مواردی هم به شکار خرگوش های قطبی و یا ماهی بپردازند. به طور کلی در این بازی باید برای زنده ماندن تلاش کنید تا در بتوانید خود را به یک محیط امن برسانید.

علاوه بر تمام این موارد، بازی The Long Drark که عنوانی در سبک تلاش برای بقا است به شکل دوره ای در طول بازی محتوای های مختلفی را در اختیار گیمر ها قرار می‌دهد که تصمیم کاربران برای نحوه استفاده از آن ها می‌تواند بر روی روند کلی داستان بازی تاثیر بگذارد.

باوجود آنکه مدت زیادی از عرضه اولیه The Long Drark برای کامپیوتر های شخصی می‌گذرد و دسترسی آن، اولین بار در سال 2014 در استیم برای کاربران قرار گرفت اما این بازی به تازگی با پشتیبانی از موارد جدید مانند Xbox play Anywhere وارد ویندوز استور شده است. نکته جالب در مورد این بازی هم جای خالی آرم مخصوص این بازی در استور است که احتمالاً به زودی این مساله رفع خواهد شد. اگر فکر می‌کنید این بازی یکی از بهترین بازی های در سبک تلاش برای بقا است و ارزش تهیه آن را دارد، می توانید آن را با قیمت 34.99 دلار از استور مایکروسافت تهیه کنید و آن را بر روی کامپیوتر و ایکس باکس خود بازی کنید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,