بازی The Division 2

UKIE/Gfk Chart-Track آخرین نتایج به دست آمده از میزان فروش فیزیکی بازی‌های رایانه‌ای در کشور بریتانیا را امروز به انتشار رساند که طبق نتایج به دست آمده از این داده‌ها، در هفته منتهی به ششم آوریل ۲۰۱۹ میلادی، جدیدترین ساخته‌ی شرکت یوبیسافت (Ubisoft) یعنی عنوان The Division 2 باز هم موفق شد به صدر این جدول بازگردد و به عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته در بریتانیا خودش را معرفی کند. جزئیات بیشتر درمورد جدول فروش هفتگی بریتانیا در هفته گذشته را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

این هفته وبسایت Games Industries اعلام کرده که The Division 2 در حالی به صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا رسیده که نسبت به هفته گذشته خود با کاهش ۳۰ درصدی در فروش خود مواجه بوده اما حتی با این وجود هم توانسته به عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته این کشور خودش را معرفی کند.

لازم به ذکر است که عنوان Yoshi`s Crafted World که هفته گذشته موفق به صدر نشینی در این جدول شده بود، این هفته با افت چشمگیر ۶۱ درصدی در مقدار فروش خود نسبت به اولین هفته انتشارش، به رتبه سوم سقوط کرده است. این در حالی است که عنوان FIFA 19 هم با ۲۳ درصد کاهش فروش نسبت به هفته گذشته خود رو به رو بوده که این هفته رتبه دوم را برای آن به همراه داشته است.

در عین حال عنوان جنجال برانگیز Sekiro: Shadows Die Twice نیز در جایگاه پنجم قرار گرفته است. آخرین شاهکار شرکت راکستار (Rockstar) یعنی Red Dead Redemption 2 نیز با قرار گرفتن در رتبه ششم جدول فروش هفتگی بریتانیا، همچنان به حضور خود در این جدول ادامه داده است تا نسبت به برادر بزرگ‌تر خود یعنی Grand Theft Auto V که هشتمین بازی پرفروش هفته گذشته در بریتانیا بود، جایگاه بهتری به دست آورده باشد و رتبه بالاتری را برای خود تصاحب کرده باشد. عناوین همیشه در صحنه شرکت نینتندو که به صورت انحصاری برای کاربران کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارند، یعنی عناوین Mario Kart 8 Deluxe, New Super Mario Bros. U Deluxe و همینطور Super Smash Bros. Ultimate نیز همچنان به بقای خود در جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته در بریتانیا ادامه داده‌اند و به ترتیب در جایگاه‌های چهارم، نهم و دهم ایستادند تا عملکرد تاثیر گذار خود را همچنان در این جدول حفظ کرده باشند. همچنین در انتها نیز باید به ذکر این نکته بپردازم که عنوان The Lego Movie 2 Video Game نیز با قرار گرفتن در رتبه هفتم پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته در بریتانیا، کار خود را به اتمام رساند و جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته گذشته در بریتانیا را تکمیل کرد.

از شما دعوت می‌کنم که در ادامه شاهد لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش هفته گذشته در بریتانیا باشید. این نکته را نیز حتما به خاطر داشته باشید که نتایج به دست آمده از این جدول صرفا بر اساس میزان فروش فیزیکی بازی‌ها است و میزان فروش دیجیتالی آن‌ها محاسبه نشده است بنابراین این لیست نشان دهنده فروش دقیق این بازی‌ها نیست و به همین علت هم شاید نتایج نهایی و فروش کلی این بازی‌ها با آمار ذکر شده متفاوت باشد.

  1. The Division 2
  2. FIFA 19
  3. Yoshi’s Crafted World
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. Sekiro: Shadows Die Twice
  6. Red Dead Redemption 2
  7. The Lego Movie 2 Videogame
  8. Grand Theft Auto 5
  9. New Super Mario Bros. U Deluxe
  10. Super Smash Bros. Ultimate
منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,